Умови оферти

Публічний договір

1. ВСТУП

Цей документ (далі – “Оферта”) є офіційним публічною пропозицією ТОВ ПОСТМЕН-УКРАЇНА укласти договір на зазначених нижче умовах. Договір укладається між Вами (користувачем сайту) і компанією, що потребує допомоги в рамках домовленостей з учасником сайту https://work4ua.org/.

Оферта визначає умови користування продуктами та послугами (далі «ПОСЛУГИ»), пропонованими на сайті https://work4ua.org/ (за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору), а також умови використання контенту.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ (АКЦЕПТ ДОГОВОРУ)

Користуючись сайтом https://work4ua.org/ (далі – “Сайт”) і набуваючи послуги, які пропонує користувач на сайті, ви робите акцепт оферти і укладаєте з ним договір про надання послуг, обов’язковий для виконання.
Акцепт оферти прирівнюється до укладення договору в простій письмовій формі.

Прийняти УМОВИ договору за допомогою таких дій:
а. вчиненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ договору: натисканням на кнопку або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або
б. фактичним користуванням Послугами і матеріалами сайту. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт користування Послугами як прийняття УМОВ (акцепт оферти).

Користуючись сайтом проекту або пропонованими на сайті послугами, ви приймаєте всі зазначені УМОВИ, а також даєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до нашої Політики конфіденційності, опублікованій на нашому сайті за адресою https://work4ua.org//privacy.

Якщо ви не згодні з цими ЗАГАЛЬНИМИ або СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ договору (опублікованими на сторінці продукту) або нашої Політики конфіденційності, – покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які пропонуються на сайті і інших сторінках сайту https://work4ua.org/.

Умови користування послугами і матеріалами сайту
а. Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і користується сайтом і Послугами.
б. Користувач може підтримати будь=яку послугу / підприємця. Для цього він повинен мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18 річного віку.
в. У разі укладення договору від імені організації, представник організації повинен мати необхідний обсяг повноважень.

4. БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК

Благодійний внесок за послуги користувач сайту визначає сам та перенаправляю з бажанням кошти підприємцю, що зазначений на цьому сайті. При сплаті благодійного внеску вартість послуг може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.

6. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону і email, зазначеним при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всі Умови і правила, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користуванні послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов’язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов’язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

7. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту і методу оплати.

Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з Умовами цієї Оферти і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності »у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами угоду на користування матеріалами сайту.
Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.

У разі придбання платних послуг, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інший аналогічний поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Спеціальні умови договору.

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати вами виставленого нами рахунку.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення.

Ви також завжди можете зв’язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення і неточності в ваших персональних даних.

8. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

10. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання платних послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

Невиконання платіжних зобов’язань

Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх оплати.

11. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг грошовим переказом (через термінал або касу фінансової установи), ви зобов’язані повідомити про скоєний платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги перекладом, ви підтверджуєте вашу згоду з УМОВАМИ надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

12. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг і отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від послуг, що надаються офлайн

Для інтенсивів, майстер-класів та тренінгів:
Ви маєте право відмовитися від участі в офлайн-заходах. Можливість повернення коштів і сума утримань, пов’язаних з відмовою, залежать від термінів отримання нами запиту на повернення.

Якщо ми отримали запит на повернення:
а. за чотирнадцять (14) і більше календарних днів до дати проведення заходу (інтенсиву, майстер-класи, семінари або іншого заходу), незалежно від причин відмови – ми повернемо вам всі грошові кошти, отримані в якості авансу (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов’язаних з поверненням);
б. від тринадцяти (13) до шести (6) календарних днів до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п’ятдесяти (50)% від сплаченої суми;
в. від п’яти (5) днів до одного (1) дня до дати проведення заходу – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням сімдесяти п’яти (75)% від сплаченої суми;
г. в день проведення заходу, або пізніше – ми не робимо повернення. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою [email protected]. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов’язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакета послуг, квитка); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Закінчення періоду відмови

У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалами) і / або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.