Алла та Ігор Сенчило
Київ
Підтримати
Моя історія
сайт

Доброго вечора, ми з України!
Ми Алла та Ігор Сенчило заснували власну справу більше 10 років назад, щоб створювати довершені дерев’яні речі ручної роботи для затишку вдома.

WOODSTUFF український сімейний бренд сучасного дерев’яного посуду, який поєднує природу та дизайн, технології та традиції деревообробки.

Головна мета покращувати життя людей вдома та зберігати традиції. Посуд створений для того, щоб отримувати естетичне задоволення під час приготування та прийому їжі, теплих посиденьок у сімейному колі.

Наші фішки:  дизайн та естетика натурального дерева, функціональність та принципи сталого розвитку, за якими працює виробництво. Ми щороку висаджували нові дерева, щоб відновлювати баланс дерев замість використаних для виробництва.

В команді працює 14 людей, але через військове вторгнення Росії в Україну наше виробництво було призупинене.
Частина наших співробітників з перших днів війни вступили до тероборони та ЗСУ, щоб захищати нашу країну та Київ. Попри все з 4 квітня ми відновили роботу у Києві в неповному складі.
У перший день початку роботи 100% від продажів наших товарів ми перерахували на потреби Армії, а далі частину прибутку від продажів перераховуємо на потреби ЗСУ або в благодійні Фонди (наприклад 15% від продажів Великодньої колекції будуть перераховані в Фонд матері та дитині Місто Добра)

Ми хочемо працювати попри всі складнощі і будемо вдячні за підтримку малого українського бізнесу!
Разом ми переможемо!
Слава Україні!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Дарина Ходирєва, Полтава
Всем привет ! Я Ходырева Дарина с Киева, создатель 9 фотостудий в Украине, фотограф, я обожаю свою работу и прежнюю жизнь, сейчас ...
Підтримати
Кирило Бурлаков, Київ
Добрый день меня зовут Кирилл. У нас строительное бюро. Работаем с застройщиками и эпицентром (самая большая сеть строительных маг...
Підтримати
Олександр Грабовський, Івано-Франківськ
Слава Україні! Мене звати Олександр Грабовський, я засновник групи брендів Star Face Family. З 2013 року Star Face Family  проводи...
Підтримати
Євгеній Коссов, Кривий Ріг
Наша компанія ТРАНСМАШ КР здійснює капітальний та поточний ремонт рухомого складу підприємств гірничо-металургійної промисловості....
Підтримати