Данило Павличенко
Новомосковськ, Дніпропетровська область
Підтримати
Моя історія
сайт

Наша маленька компанія Ecosamar заснована у 2014 році.

Після “Революції гідності” хотілось займатися тим, що принесе користь країні та нашому маленькому місту. Тому вирішили розвивати тему з сортуванням відходів та їх переробкою. 

Ми зробили мережу “еко-пунктів” по місту та приймали у населення вторинну сировину за кошти. Потім її сортували, пресували та робили із неї готовий продукт, який можна було б одразу переробляти. 

Нещодавно ми інвестували власні кошти та зробили цілодобову першу сортувальну станцію у місті. Мешканці мають змогу теперь у будь-який час приходити на станцію та сортувати сміття.

Війна змінила все:

1) Повномасштабне вторгнення зумовило руйнування деяких заводів з переробки вторсировини з якими ми працювали. Заводи не змогли нам виплатити кошти за нашу сировину, яку ми постачали їм до війни. Це нас позбавило 80% обігових коштів, які ми використовували для покупки вторсировини у населення, а також позбавило багатьох мешканців міста заробітку. Бо багато наших клієнтів по суті мали дохід тільки зі здавання нам вторсировини.

2) у нас зламався прес, який ми придбали у 2014 році. Він пропрацював 8 років. Тому вже виснажився. І ми потребуємо нового пресу.

Ми виконуємо такі важливі соціальні та екологічні функції:

1) наша компанія відправляє на переробку близько 100 тонн  сміття у рік. 2) ми створюємо робочі місця3) надаємо змогу незахищеним верствам населення заробити кошти на здачі вторсировини.

Будемо вдячні за допомогу і підтримку!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Аліна Хома, Ужгород
Привіт! Я звичайна мама-педагог, що в декреті вирішила перетворити своє хобі в бізнес. Так народилась bavka. Bavka – це укра...
Підтримати
Володимир Кирдій, Полтава
Дитячий простір YARD – інноваційний приватний дитячий садочок. З 24.02 ми зупинили роботу, але вже 4-го березня приймали у с...
Підтримати
Бімп, Київ
Привіт! Ми – засновки ІТ компанії, яка розробила MVP онлайн-сервісу “Bimp”, який в один клик показує реальний фінансов...
Підтримати
Олександр Косенюк, Харків
Кожен день ми працюємо для людей, щоб надавати та підтримувати зв’язок для мешканців міста Харкова та області. З 24 лютого 2...
Підтримати