Данило Павличенко
Новомосковськ, Дніпропетровська область
Підтримати
Моя історія
сайт

Наша маленька компанія Ecosamar заснована у 2014 році.

Після “Революції гідності” хотілось займатися тим, що принесе користь країні та нашому маленькому місту. Тому вирішили розвивати тему з сортуванням відходів та їх переробкою. 

Ми зробили мережу “еко-пунктів” по місту та приймали у населення вторинну сировину за кошти. Потім її сортували, пресували та робили із неї готовий продукт, який можна було б одразу переробляти. 

Нещодавно ми інвестували власні кошти та зробили цілодобову першу сортувальну станцію у місті. Мешканці мають змогу теперь у будь-який час приходити на станцію та сортувати сміття.

Війна змінила все:

1) Повномасштабне вторгнення зумовило руйнування деяких заводів з переробки вторсировини з якими ми працювали. Заводи не змогли нам виплатити кошти за нашу сировину, яку ми постачали їм до війни. Це нас позбавило 80% обігових коштів, які ми використовували для покупки вторсировини у населення, а також позбавило багатьох мешканців міста заробітку. Бо багато наших клієнтів по суті мали дохід тільки зі здавання нам вторсировини.

2) у нас зламався прес, який ми придбали у 2014 році. Він пропрацював 8 років. Тому вже виснажився. І ми потребуємо нового пресу.

Ми виконуємо такі важливі соціальні та екологічні функції:

1) наша компанія відправляє на переробку близько 100 тонн  сміття у рік. 2) ми створюємо робочі місця3) надаємо змогу незахищеним верствам населення заробити кошти на здачі вторсировини.

Будемо вдячні за допомогу і підтримку!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Тетяна Ювченко, Шостка
Привіт! Ми – жіночий фітнес-клуб “Ісіда Шостка”. Мета нашого клубу – зробити життя жінки більш якісним та яскравішим у...
Підтримати
Артем Романюков, Київ
Мрія Продакшн – це інноваційний український стартап у сфері віртуального продакшену. Уявіть собі, що більше не потрібно знім...
Підтримати
Андрій Страховський, Буча
Як будуть жити люди, які бачили пекло Бучі на власні очі? Замість теплих зустрічей, ароматної кави та дитячого сміху на вулицях мі...
Підтримати
Юрій Мельник, Одеса
Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі,...
Підтримати