Денис Кондратьєв
Харків
Підтримати
Моя історія
сайт

4TEAM CLOTHING – це бренд одягу, з власним виробництвом, який в мирний час виробляв оптом дуже крутий дизайнерський мерч на замовлення.

Основними нашими клієнатми є IT-компанії, які дбають за якість та дизайн корпоративного мерча, котрий вони дарують своїм працівникам.

З них такі відомі компанії, як: Plarium, Game Loft, EPAM, Coral Travel та інші. Але, на жаль, більшість з нашої дружньої команди, була вимушена поїхати з Харкова, де знаходяться наші потужності. 

Так само як мільйони наших співвітчизників ми роз’єднались зі своїми сім‘ями, домівками, роботою, рідними містами…Але ми дуже скоро повернемось та станемо ще сильнішими, ніж є зараз. 

Щоб допомогти нашим воїнам скоріше вигнати усіх клятих «освободітєлєй»  ми вирішили зайнятись тим, що ми любимо і вміємо краще за все – робити крутий одяг для армії!

Завдяки потужностям наших колег з Одеси та Хмельницького та донатів від наших клієнтів, інших волонтерив, та просто небайдужих людей, ми вже виготовили 721 комплект термобілизни, 380 балаклав та 607 футболок! Але тепер нам потрібна ваша допомога, аби виготовить ще більше!  

💵Отже, ми збираємо 285 000 грн на виробництво 3500 футболок для нашої армії.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Юрій Мельник, Одеса
Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі,...
Підтримати
Тетяна Образок, Кривий Ріг
Я – Тетяна Образок, засновниця і дизайнер бренду, котрий носить моє прізвище. OBRAZOK – це український бренд жіночого одягу. Перша...
Підтримати
Роман Ткач, Київ
Привіт. Мене звати Роман. Я підприємець, і засновник платформи http://ronastaralliance.com Rona Star — це сервіс віддаленого персо...
Підтримати
Анна Бондар, Київ
Привіт!  Мене звати Анна. Я – співзасновниця українського бренду Glozis. Ідея організувати Glozis народилася у 2011 році. Нашою ме...
Підтримати