Інна Чижик
Кропивницький
Підтримати
Моя історія
сайт

Itadream сімейний бізнес, що почався з однієї швейної машинки в далекому 1998 році.

До війни наше підприємство спеціалізувалося на пошитті столового текстилю для дому та закладів харчування (кафе, пабів, ресторанів тощо), а також різноманітної уніформи для працівників сфери обслуговування.

Ще вчора ми шили засоби індивідуального захисту (маски, халати, комбінезони), а сьогодні бронежилети, плитоноски, розвантажки та інша військова амуніція, яку можна виготовити за допомогою швейної машинки.

Для прискорення процесу, покращення та автоматизації деяких операцій нам потрібно додатково придбати спеціальне обладнання та якісну сировину. На заваді лише брак коштів. 

Ще в перші дні війни більша частина наявних фінансів була витрачена на потреби армії та благодійність.

Частину виготовленої продукції ми безкоштовно передаємо військовим та бійцям тероборони.

На допомогу армії ми постійно перераховуємо 15-20 % зароблених коштів. 

Крім того, в одному з приміщень підприємства з перших днів війни і дотепер функціонує волонтерський хаб, де здійснюється збір наданих небайдужими їжі, ліків, корму для тварин тощо, які потім розвозиться за потребою.

Придбання додаткового обладнання та якісної сировини дозволить збільшити обсяги продукції, що виготовляється, з одночасним зменшенням її собівартості, а також допоможе створити більше робочих місць, в першу чергу для тимчасово переміщених осіб.  

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Тетяна Ювченко, Шостка
Привіт! Ми – жіночий фітнес-клуб “Ісіда Шостка”. Мета нашого клубу – зробити життя жінки більш якісним та яскравішим у...
Підтримати
Денис Кондратьєв, Харків
4TEAM CLOTHING – це бренд одягу, з власним виробництвом, який в мирний час виробляв оптом дуже крутий дизайнерський мерч на замовл...
Підтримати
Марія Непоп, Київ
Ми – Городська Перукарня, родинний бізнес, який створили повністю власними силами. Через тиждень війни ми вирішили, що будемо прац...
Підтримати
Сашко Чернологов та Марина Григорова, Львів
В 2021 році ми почали втілювати в життя “Мрію” – створити власне кафе. За тиждень до війни відкрили на наше віко...
Підтримати