Оксана Прохорова
Херсон, Херсонська
Підтримати
Моя історія
сайт

Наш проект “ВерміДім – Добробуд” направлено на  вирішення проблеми  переробки харчових та органічних відходів за допомогою червоного каліфорнійського черв’яка.

Харчові відходи, потрапляючи на звалища, стають джерелом забруднення ґрунту, води і повітря, виділяють шкідливі гази, що призводять до парникового ефекту, а також блокують можливість переробки неорганічних відходів у вторинну сировину.

Наша команда займається переробкою біомаси з 2013 року в альтернативне паливо. У зв’язку з пандемією COVID  ми зіткнулися з необхідністю вирішення проблеми переробки біомаси, застосовуючи принцип віддаленої зайнятості співробітників. Так народилася ідея локальної переробки біомаси, а саме харчових та органічних відходів, за допомогою червоного каліфорнійського черв’яка. Цей спосіб переробки не вимагає інженерних мереж з параметрами, що притаманні виробництву з високим рівнем механізації. За два роки роботи над стартапом ми відпрацювали унікальний алгоритм отримання врожаю хробака та добрива, що забезпечує фінансову стабільність проекту.

Відпрацьована нами Технологія за рахунок ярусного розміщення черв’ячків  утилізує максимальну кількість органічних відходів, на мінімальній робочій площі. Проект передбачає  розміщення модулю  безпосередньо на місцях виникнення харчових  відходів. Це може бути  території ОСББ поряд з контейнерами для сортування сміття а також ринки, бази відпочинку, пляжі, та підприємства які переробляють овочі та фрукти.

Переробивши сміття ми збережемо здоров’я українців, та отримаємо родючий ґрунт без якого неможливо нагодувати українців.

Соціальний вплив проекту “ВерміДім – Добробуд” – Створення робочих місць; Залучення незахищених верств населення; Зменшення навантаження на міські сміттєзвалища; Скорочення шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Наша команда це команда професіоналів об’єднаних єдиною ідеєю – зробити наші міста чистішими.

“ВерміДім – Добробуд” це шлях до гармонії людини з природою.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Олена Борисенко, Запоріжжя
Вітаю! Мене звати Олена і я власник бренду 3brooo.shoes. До війни наш бренд займався виробництвом дитячого, чоловічого взуття та а...
Підтримати
Quantula Group, Київ
Вітаємо! 🇺🇦 Ми – команда Quantula Group. В цей жахливий час, ми розуміємо, що бізнес має працювати щоб допомагати нашій армії, а У...
Підтримати
Дмитро Андріянов, Бровари
Вітаю! Я – Дмитро Андріянов, співзасновник клубу DASport у місті Бровари, Київської області. Майже рік назад, 10 травня, ми з парт...
Підтримати
Денис Карполенко, Івано-Франківськ
Всім привіт! Ми – компанія Пекарський, ми випікаємо щастя. Працюємо з 2017 року, за цей час ми виросли з маленької кав’ярні ...
Підтримати