Оксана Прохорова
Херсон, Херсонська
Підтримати
Моя історія
сайт

Наш проект “ВерміДім – Добробуд” направлено на  вирішення проблеми  переробки харчових та органічних відходів за допомогою червоного каліфорнійського черв’яка.

Харчові відходи, потрапляючи на звалища, стають джерелом забруднення ґрунту, води і повітря, виділяють шкідливі гази, що призводять до парникового ефекту, а також блокують можливість переробки неорганічних відходів у вторинну сировину.

Наша команда займається переробкою біомаси з 2013 року в альтернативне паливо. У зв’язку з пандемією COVID  ми зіткнулися з необхідністю вирішення проблеми переробки біомаси, застосовуючи принцип віддаленої зайнятості співробітників. Так народилася ідея локальної переробки біомаси, а саме харчових та органічних відходів, за допомогою червоного каліфорнійського черв’яка. Цей спосіб переробки не вимагає інженерних мереж з параметрами, що притаманні виробництву з високим рівнем механізації. За два роки роботи над стартапом ми відпрацювали унікальний алгоритм отримання врожаю хробака та добрива, що забезпечує фінансову стабільність проекту.

Відпрацьована нами Технологія за рахунок ярусного розміщення черв’ячків  утилізує максимальну кількість органічних відходів, на мінімальній робочій площі. Проект передбачає  розміщення модулю  безпосередньо на місцях виникнення харчових  відходів. Це може бути  території ОСББ поряд з контейнерами для сортування сміття а також ринки, бази відпочинку, пляжі, та підприємства які переробляють овочі та фрукти.

Переробивши сміття ми збережемо здоров’я українців, та отримаємо родючий ґрунт без якого неможливо нагодувати українців.

Соціальний вплив проекту “ВерміДім – Добробуд” – Створення робочих місць; Залучення незахищених верств населення; Зменшення навантаження на міські сміттєзвалища; Скорочення шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Наша команда це команда професіоналів об’єднаних єдиною ідеєю – зробити наші міста чистішими.

“ВерміДім – Добробуд” це шлях до гармонії людини з природою.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Анастасія Бугайчук, Київ
Мене звати Настя і ми з моєю мамою Вікторією розвиваємо свій швейний бізнес. Мама з 16 років шиє на замовлення, вона дипломований ...
Підтримати
Наталія Лимонова, Київ
В нас є мрія: 10 мільонів учнів навчаються із задоволенням на математичній платормі GIOS. Ми розробили гейміфіковані TikTok style ...
Підтримати
Ілона Долга, Київ
Доброго дня, вас вітає компанія M’Andryk Food. До війни наша команда працювала для садочків міста Києва та готувала якісне домашнє...
Підтримати
Андрей Борисенко, Київ
Летом 2022 года был запланирован пробный запуск нашего семейного бизнеса в сфере экологического туризма. Мы выбрали новое и очень ...
Підтримати