Олексій Мельник
Київ
Підтримати
Моя історія
сайт

netMEET – мета всесвіт для навчання, роботи та івентів. 

Віртуальний світ, що надає можливість продуктивно та інтерактивно працювати, навчатися, проводити конференції, корпоративи та виставки.
Тут ви не просто спостерігаєте за картинками або слухаєте пряму трансляцію з вебкамери, тут ви є учасником всіх подій, що відбуваються. 

Ви можете спілкуватися, знаходити нових друзів, презентувати матеріали, танцювати, виражати емоції та грати в різні ігри. Наша мета – робити онлайн івенти максимально схожими до офлайн, саме тому цей світ ви можете зробити таким як ви захочете!

   Два місяці тому ми готували один із найбільших івентів в нашому мета всесвіті, створювали власний мета всесвіт для міжнародної компанії та готували оновлення нашої платформи, а тепер все наше життя зупинилося з 24 лютого, як і життя мета всесвіту zMEET. 

Російська армія почала руйнувати нашу країну, а для нас знищила наше ім’я, яке вже більше двох років прославляло нашу країну поза її межами, було символом яскравих онлайн івентів та кастомізованих мета всесвітів. 

А тепер нам довелося стати netMEET, адже наша улюблена Z – це тепер символ насилля та геноциду. 

Ми створили нашу платформу, щоб дарувати людям яскраві емоції, надати можливість навчатися, спілкуватися та працювати з будь-якого куточку планети, і прагнемо продовжувати нашу місію та прославляти рідну Україну на весь світ! 

   Сфера івент індустрії зупинилася, тому стало складно розвивати мета всесвіт (як це було до війни), але ми продовжуємо працювати та розвивати наш мета всесвіт, сплачуємо податки, щоб підтримати економіку а також прославляти Україну!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Наталя Затишна-Скрибка, Біла Церква
Привіт! Мене звати Наталя Затишна-Скрибка. Я психологиня. Свою приватну практику розпочала у 2015 році у місті Біла Церква, що на ...
Підтримати
Оксана Борисюк, Київ
ANTE CONSULTING GROUP – це консалтингова компанія у сфері надання бухгалтерських послуг малому й середньому бізнесу в Україні, ств...
Підтримати
Олеся Карцева, Славутич
Мій бізнес – це мрія мого життя, ми відкрилися три роки тому у маленькому містечку Київської області, Славутичі. Англійська студія...
Підтримати
Михайло Думнич, Київ
Мене звати Михайло Думнич, понад чотири роки я є інструктором з домедичної допомоги. Літом 2020 року я нарешті реалізував свій мал...
Підтримати