Роман Рябов
Харків
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітання!

Мене звати Рябов Роман, я професійний оцінювач майна з 2002 року.

До війни наша компанія ТОВ “Дельта-Консалтинг” працювала у Харкові. Це був сімейний бізнес, адже моя дружина Анастасія теж оцінювач.

Ми протягом 19 років виконували оцінки нерухомості, земельних ділянок, автомобілів та обладнання для місцевих компаній та для приватних осіб. Сплачували податки та постійно підвищували нашу кваліфікацію.

Із початком війни 24 лютого 2022 року ми були вимушені залишити рідний Харків, адже бойові дії точилися вже недалеко від нашого будинку, а російська артилерія почала обстріли всього міста .

Ми поїхали до Вінниці. Дякуючи нашим знайомим підприємцям нам вдалося орендувати недороге житло та потрохи обживатись на новому місці.

Коли минув перший місяця війни ми вирішили що треба щось робити, якось починати працювати. Але замовлень та клієнтів геть не було. По-перше війна, по-друге нас ніхто не знав у Вінниці.

Наші друзі змогли передати нам з Харкова деяку офісну техніку, а в притулку для біженців ми взяли стільці.

Ми почали давати рекламу наших послуг в інтернеті та шукати клієнтів.

Наразі маємо декілька клієнтів, але це невеликий обсяг роботи і якби не допомога від Держави Україна та від ООН, нам би було важко.

Хочемо розвивати бізнес у Вінниці допоки йде війна. Але після її завершення звісно бажаємо повернутися додому в Харків.

 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Олена Борисенко, Запоріжжя
Вітаю! Мене звати Олена і я власник бренду 3brooo.shoes. До війни наш бренд займався виробництвом дитячого, чоловічого взуття та а...
Підтримати
Владислав Смичек, Київ
Я Влад – засновник дизайн агентства з 5 осіб “candybober“, яке робить айдентику, сайти та брендинг для малого та серед...
Підтримати
ТОВ "Білка – зелені думки в дії", Харків
В травні 2018 року, після зустрічі з Беа Джонсон, народилась мрія: Хочу, щоб кожна українська сім’я замість пакету з пакетам...
Підтримати
Оксана Прохорова, Херсон
Наш проект “ВерміДім – Добробуд” направлено на  вирішення проблеми  переробки харчових та органічних відходів за...
Підтримати