Тетяна Кукла
Черкаси
Підтримати
Моя історія
сайт

Майже 12 років тому спочатку для власних дітей я відкрила приватний садочок, згодом початкову школу, що працюють за Монтессорі методом.

Тепер це – команда Montessori Family.

Ця методика базується на повазі до дитини, розумінні її природніх потреб, життєвого темпу, творчого потенціалу. Ми постійно наголошуємо діткам про повагу до меж іншої людини  та про вміння відстоювати свої. Про те, що кожна людина має вибір, враховуючи правила, що існують в цивілізованому суспільстві, готова  прийти на допомогу іншим та просити про допомогу в разі потреби. Ми вчимо дітей вмінню домовлятися та бути дружніми до оточуючих.

Марія Монтессорі вірила, що саме такий підхід може зростити покоління, що будуть жити в мирі і злагоді, без війни на Землі.

Але війна прийшла в наш дім. По всій Україні зачинилися двері дитячих садочків та шкіл через небезпеку авіаударів.

Наші вихованці опинилися в різних містах та навіть країнах.

З перших днів війни ми продовжили роботу. Спочатку це була психологічна підтримка, теплі онлайн-зустрічі з дітьми. Ми прагнули зберегти живі стосунки між дітьми, підтримати їх в цій непростій ситуації.

Але для тих, хто разом з батьками залишився в місті, а ще для діток переселенців ми відновили роботу в дуже незвичних умовах. Це підземні поверхи торгового центру. Без вікон та сонячного світла, але разом та в безпеці.

Розуміємо, що важливо допомогти діткам повернутися до психологічної рівноваги, які дають спілкування з друзями, та перебування в знайомому середовищі.

Ми прагнемо допомогти нашим педагогам та їх родинам, надаючи роботу в такий час. Ми прагнемо допомогати Державі, виховуючи справжні особистості, бо саме вони – це наше майбутнє! Так, ми працюємо в підвалі, але тільки так можемо убезпечити дітей під час повітряних тривог.

Звертаємось до всіх за допомогою, щоб мати змогу відновити роботу в повному обсязі та виконувати податкові зобов’язання перед нашою державою.

Наше прагнення – зберегти нашу країну через освіту та підтримку дітей.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Остап Павлюк, Северинівка
Ми – благодійни фонд “People for People”. Зараз наш головний проект – це наметовий кемп “РестартR...
Підтримати
Expert Beauty Clinic, Київ
Привіт! Ми – команда Клініки краси Експерт, центру краси та косметології. Головне, що ми хочемо сказати, це те, що для нас це не т...
Підтримати
Наталія Лимонова, Київ
В нас є мрія: 10 мільонів учнів навчаються із задоволенням на математичній платормі GIOS. Ми розробили гейміфіковані TikTok style ...
Підтримати
Юрій Мельник, Одеса
Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі,...
Підтримати