Тетяна Кукла
Черкаси
Підтримати
Моя історія
сайт

Майже 12 років тому спочатку для власних дітей я відкрила приватний садочок, згодом початкову школу, що працюють за Монтессорі методом.

Тепер це – команда Montessori Family.

Ця методика базується на повазі до дитини, розумінні її природніх потреб, життєвого темпу, творчого потенціалу. Ми постійно наголошуємо діткам про повагу до меж іншої людини  та про вміння відстоювати свої. Про те, що кожна людина має вибір, враховуючи правила, що існують в цивілізованому суспільстві, готова  прийти на допомогу іншим та просити про допомогу в разі потреби. Ми вчимо дітей вмінню домовлятися та бути дружніми до оточуючих.

Марія Монтессорі вірила, що саме такий підхід може зростити покоління, що будуть жити в мирі і злагоді, без війни на Землі.

Але війна прийшла в наш дім. По всій Україні зачинилися двері дитячих садочків та шкіл через небезпеку авіаударів.

Наші вихованці опинилися в різних містах та навіть країнах.

З перших днів війни ми продовжили роботу. Спочатку це була психологічна підтримка, теплі онлайн-зустрічі з дітьми. Ми прагнули зберегти живі стосунки між дітьми, підтримати їх в цій непростій ситуації.

Але для тих, хто разом з батьками залишився в місті, а ще для діток переселенців ми відновили роботу в дуже незвичних умовах. Це підземні поверхи торгового центру. Без вікон та сонячного світла, але разом та в безпеці.

Розуміємо, що важливо допомогти діткам повернутися до психологічної рівноваги, які дають спілкування з друзями, та перебування в знайомому середовищі.

Ми прагнемо допомогти нашим педагогам та їх родинам, надаючи роботу в такий час. Ми прагнемо допомогати Державі, виховуючи справжні особистості, бо саме вони – це наше майбутнє! Так, ми працюємо в підвалі, але тільки так можемо убезпечити дітей під час повітряних тривог.

Звертаємось до всіх за допомогою, щоб мати змогу відновити роботу в повному обсязі та виконувати податкові зобов’язання перед нашою державою.

Наше прагнення – зберегти нашу країну через освіту та підтримку дітей.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Владислав Тронов, Київ
Ми, Power Now – сервіс по оренді повербанків, де клієнт може взяти повербанк в одній точці, а повернути в іншу.  До початку війни ...
Підтримати
Олена Городницька, Киів
Вітання! До війни в Києві в нас працювала клініка естетичної медицини Be Perfect Clinic.  На жаль сфера естетичної медицини не наг...
Підтримати
Дмитро Курдупов, Харків
Доброго дня, ми з Харкова! Декілька років ми з друзями створили творче об’єднання Eventroom і почали займатися організацією різном...
Підтримати
Роман Ткач, Київ
Привіт. Мене звати Роман. Я підприємець, і засновник платформи http://ronastaralliance.com Rona Star — це сервіс віддаленого персо...
Підтримати