Валентина Швед-Гірняк
Ірпінь, Kyiv region
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітання!

Я – Валентина Швед-Гірняк, очільниця приватної ліцензованої школи TGI (ThinkGlobal Irpin`), яка знаходиться в м. Ірпінь Київської області і була створена у 2019 році. До війни у школі навчалося майже 80 дітей. 

м. Ірпінь, Буча, Гостомель вже з першого дня війни стали місцями ведення основних бойових дій за Київ. Майже протягом місяця росія задавала нищівних ударів. Станом на зараз у м. Ірпінь на 68% зруйнована інфраструктура міста та житлові об’єкти. Населення було майже повністю евакуйовано.

Ключовими викликами, з якими ми зіштовхнулися на зараз:

  • Діти, які залишилися в Україні, зазнають значного психологічного впливу не лише через переміщення, зміну звичних умов проживання та навчання, але й постійні повітряні тривоги. 
  • Українські родини, які перебувають за кордоном теж поки не можуть повернутися в Приірпіння (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель) через поки не відновлену інфраструктуру міста, необхідність часу на розмінування території та помешкань. 
  • Батьки готові повертатися з моменту відновлення централізованих комунікацій (світло, вода, зв’язок), втім без дітей на період реконструкції та доведення до ладу житла.

 

Саме тому ми вирішили організувати TGI Camp – літній табір для дітей внутрішньопереміщених осіб (далі ВПО) у горах Карпатах на період липень-серпень (4 зміни табору тривалістю 14 днів кожна) командою школи TGI для відновлення сумарно за 4 зміни 100 дітей.

Ми знайшли тихе місце серед лісу на висоті 675 м над рівнем моря, адже переконані, що в тиші, серед гір діти зможуть відпочити від шуму постійний повітряних тривог, поспілкуватися наживо з однолітками, нарешті зустріти старих та знайти нових друзів. Із дітьми працюватиме команда із психологом задля зменшення ефекту війни на психічне здоров’я дітей. 

В залежності від розміру допомоги TGI Camp буде проведений або зі знижкою для родин, або повністю безоплатним для дітей ВПО. 

Для проведення однієї зміни табору потребуємо 289,9 тис. грн.

Наша відео історія – https://www.dropbox.com/s/bs5lbsmucvqxayp/tgi-camp-movie.mp4?dl=0

 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Дмитро Поліщук, Львів
Наша компанія займається дистрибуцією лакофарбових матеріалів у деревообробній та меблевій промисловості в В2В. Основний продукт –...
Підтримати
Андрей Борисенко, Київ
Летом 2022 года был запланирован пробный запуск нашего семейного бизнеса в сфере экологического туризма. Мы выбрали новое и очень ...
Підтримати
Сашко Чернологов та Марина Григорова, Львів
В 2021 році ми почали втілювати в життя “Мрію” – створити власне кафе. За тиждень до війни відкрили на наше віко...
Підтримати
Оксана Прохорова, Херсон
Наш проект “ВерміДім – Добробуд” направлено на  вирішення проблеми  переробки харчових та органічних відходів за...
Підтримати