Володимир Бабанін
с. Рибчинці, Київська область
Підтримати
Моя історія

Всім привіт! 

Мене звати Володимир. Я з моїм кумом Сергієм – переселенці з Донбасу.

Перші спроби збудувати власну справу ми робили ще в українському Донецьку. Але у 2014 році, після окупації Донецька російськими військами, довелося покинути все, щоб зберегти свою свободу та життя, через свої патріотичні проукраїнські погляди. 

Ми переїхали в Київ і ось вже 8 років як ми розпочали все з початку. Нам завжди подобався агро-бізнес, ще з часів коли ми працювали у ProCredit Bank і надавали кредити фермерам. 

Ми реалізували нашу мрію і тепер маємо свою власну ферму –”Твоя Ферма”.

На даний час ми маємо фінансових зобов’язань на більш ніж 200 000 доларів США.

Всі ці грощі ми позичали у фізичних осіб, під досить великі відсотки на місяць, які справно виплачували і продовжуємо виплачувати досі.

Ми взяли в оренду з викупом, повністю зруйновану ферму. 

Ми вдвох провели електрику, відновили свердловину, розвели трубопровід з водою, відремонтували частину будівель та налагодили виробництво.

Зараз ми вирощуємо свиней, кур, полуницю та малину. Працює перший фірмовий магазин у Києві, котрий ми поїхали відкривати 23.02.2022. Але війн наздогнала нас вдруге. 

Ми продовжуємо і продовжимо працювати, адже це наша мрія. Мрія бути вільними, успішними бізнесменами-фермерами, котрі вирощують якісний продукт із частинкою своєї душі. 

Щомісячні виплати відсотків по великим займам не дають можливості нормально розвиватись і реінвестувати прибуток у розбудову. Все дуже сильно подорожчало через війну. У тому числі і валюта, у якій відбуваються виплати займів. 

Кожна ваша допомога – інвестиція! 

Слава Україні! Віримо в ЗСУ!

Будуємо економіку!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Наталя Затишна-Скрибка, Біла Церква
Привіт! Мене звати Наталя Затишна-Скрибка. Я психологиня. Свою приватну практику розпочала у 2015 році у місті Біла Церква, що на ...
Підтримати
Святослав Вікторенко, Київ
Слава Україні! Мене звуть Святослав Вікторенко, я співзасновник демократичних шкіл ALTERRA.   Демократія – це майбутнє, це св...
Підтримати
Юридична компанія "Мережа права", Одеса
Слава Україні! Ми – юридична компанія “Мережа права”, яка покликана захищати права військових пенсіонерів. Через державні постанов...
Підтримати
Дар'я Юркевич, Київ
Привіт! Мене звати Дара Юркевич, у 2019 році я об’єднала професійних та досвідчених психотерапевтів, у яких високі стандарти психо...
Підтримати