Володимир Бабанін
с. Рибчинці, Київська область
Підтримати
Моя історія

Всім привіт! 

Мене звати Володимир. Я з моїм кумом Сергієм – переселенці з Донбасу.

Перші спроби збудувати власну справу ми робили ще в українському Донецьку. Але у 2014 році, після окупації Донецька російськими військами, довелося покинути все, щоб зберегти свою свободу та життя, через свої патріотичні проукраїнські погляди. 

Ми переїхали в Київ і ось вже 8 років як ми розпочали все з початку. Нам завжди подобався агро-бізнес, ще з часів коли ми працювали у ProCredit Bank і надавали кредити фермерам. 

Ми реалізували нашу мрію і тепер маємо свою власну ферму –”Твоя Ферма”.

На даний час ми маємо фінансових зобов’язань на більш ніж 200 000 доларів США.

Всі ці грощі ми позичали у фізичних осіб, під досить великі відсотки на місяць, які справно виплачували і продовжуємо виплачувати досі.

Ми взяли в оренду з викупом, повністю зруйновану ферму. 

Ми вдвох провели електрику, відновили свердловину, розвели трубопровід з водою, відремонтували частину будівель та налагодили виробництво.

Зараз ми вирощуємо свиней, кур, полуницю та малину. Працює перший фірмовий магазин у Києві, котрий ми поїхали відкривати 23.02.2022. Але війн наздогнала нас вдруге. 

Ми продовжуємо і продовжимо працювати, адже це наша мрія. Мрія бути вільними, успішними бізнесменами-фермерами, котрі вирощують якісний продукт із частинкою своєї душі. 

Щомісячні виплати відсотків по великим займам не дають можливості нормально розвиватись і реінвестувати прибуток у розбудову. Все дуже сильно подорожчало через війну. У тому числі і валюта, у якій відбуваються виплати займів. 

Кожна ваша допомога – інвестиція! 

Слава Україні! Віримо в ЗСУ!

Будуємо економіку!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Галина Буділова, Київ
Історія видавництва та креативної агенції “Little Beetle Press” розпочалася за декілька місяців до початку війни. Наша...
Підтримати
Олександер Зайцев, Херсон
Вітаю друзі! Мене звати Олександер Зайцев. У листопаді 2015 року в місті Херсон заснував лабораторію робототехніки RoboHouse для д...
Підтримати
Кирило Гриценко, Суми
Ми – команда розробників “Меллівора” з м. Суми. У 2021 році ми створили будівельний 3д принтер та у серпні 2021 року н...
Підтримати
Дарина Ходирєва, Полтава
Всем привет ! Я Ходырева Дарина с Киева, создатель 9 фотостудий в Украине, фотограф, я обожаю свою работу и прежнюю жизнь, сейчас ...
Підтримати