Винний ресторан Wine Love
Київ, Київська
Підтримати
Моя історія
сайт

Привіт, ми ресторан Wine Love. Нас називали «київським Парижем» за атмосферу творчості, свободи та любові.

Війна розділила нас на «до» й «після».

До 24 лютого ми натхненно відкривали нові гастрономічні горизонти киянам і гостям столиці, проводили шефські вечері, винні дегустації, вчили людей розуміти вино у власній винній школі, творили, експериментували зі смаками та захоплювали.

Тепер всю цю творчість та любов ми продовжуємо транслювати близько 1000 киянам на день. Але вже як волонтери на ресторанному фронті.

Від початку війни наш шеф Катя Ткачук із командою забезпечує гарячими обідами 5 київських лікарень:

  • Олександрівську кліничну лікарню
  • Військовий шпиталь
  • Київський обласний перинатальний центр
  • Охматдит
  • Київську міську клінічну лікарню #17
  • А також Укрзалізницю та місцеву територіальну оборону.

За місяць із допомогою волонтерських організацій, професійних об’єднань та постачальників (які допомагають Wine Love продуктами, пакуванням і кухонним приладдям) ми змогли збільшити кількість приготованих порцій із 200 до 1000 на день.

Кухня Wine Love тепер працює на 250 % своєї потужності. А волонтерська команда розрослася із 7 людей до 20.

Наша постійна гостя Катя наразі стала адміністратором, а наш любий офіціант Сергій та ще десяток небайдужих людей готують, миють посуд, фасують, пакують, приймають, відвантажують.

Тож ваша допомога потрібна нам, аби й надалі продовжувати готувати та мати змогу хоча б трохи фінансово підтримати команду, яка весь цей місяць працювала по 14 годин на день на безоплатній основі, а також сплатити комунальні платежі.

Після закінчення війни нам також потрібні будуть кошти для повернення ресторану до звичної діяльності, закупівлю продуктів, зарплату, оренду та комунальні платежі. Орієнтовно 500 000 гривень.

З безмежною вдячністю до всіх, хто нас підтримує, працюємо далі на ресторанному фронті. Разом переможемо!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Анна Мазур, Київ
Happy Monday працює, щоб українці знаходили роботу та могли підтримувати себе і країну. Наш фронт зараз — це якісна, важлива та пе...
Підтримати
Катерина Співак, Подільськ
Привіт, я практикуючуй консультант в гештальт-підході і психотерапевт в процесі навчання. До знайомства з психологією 12 років пос...
Підтримати
В‘ячеслав Лучко, Буча
Вітаю! Я – В‘ячеслав Лучко, власник крафтової будівельної компанії “USEBE”. Ми займаємося наданням повного спектру послуг у будівн...
Підтримати
Юридична компанія "Мережа права", Одеса
Слава Україні! Ми – юридична компанія “Мережа права”, яка покликана захищати права військових пенсіонерів. Через державні постанов...
Підтримати