Євгеній Довгалюк
с. Червоне Зарічча, Київська область
Підтримати
Моя історія
сайт

Привіт світ!

Мене звати Євгеній Довгалюк.

Я будую Центр вивчення і збереження природи, культури і архітектури «Озеро Супій».

Цей проєкт виник від любові. Мені вдалось зазернути всередину себе і зрозуміти свої бажання, знайти свій шлях. 

Починаючи з 2020 року я активно займаюсь трьома напрямками на шляху створення Центру вивчення і збереження природи, культури і архітектури «Озеро Супій».

  1. Постійна інвентаризація природи. Роблю її щороку, описую всі види флори і фауни, які зустрічаю навколо Озера Супій. В результаті друкую книгу-фотоальбом, щоб майбутні покоління мали змогу отримати данні про розповсюдження флори і фауни в Україні.
  2. Збираю бібліотеку україномовних книг. Основну масу книг я шукаю на книжкових барахолках, а деякі купую під час подорожей Україною (Чернігів, Канів, Чернівці, Київ тощо). Сьогодні в бібліотеці вже близько 250 книг українською мовою на три теми: природа, культура і архітектура. Я створюю нові туристичні маршрути. В регіоні розташування ми шукаємо забуті або маловідомі місця (будівлі, парки, ліси, церкви, пам‘ятники), знімаємо їх з неба, додаємо на мапу, а потім створюємо три типи маршрутів (піший – до 5 км, вело – до 30 км, авто – до 100 км). Таким чином ми розвиваємо локальний і міжнародний туризм в регіоні.

Цей проєкт не генерує твердого продукту який продається за гроші. На сьогодні, в зв‘язку з війною в Україні ми є вимушеними переселенцями. Саме тому наша діяльність продовжується в виченні наявної в інтернеті інформації про маршрути, об‘єкти і історію краю.

Наша мета – зібрати 1 млн гривень, щоб завершити будівництво «Будинку Волонтера» на території майбутнього Центру. Зняти повні серії українською і англійською мовами про туристично привабливі об‘єкти регіону. А також видати фотоальбоми про кожен з цікавих туристичних об‘єктів.

Дуже дякуємо вам за підтримку.

Історія України цікава і давня. Важливо її дослідити максимально і передати цю інформацію наступним поколінням.

Мирного неба всім вам.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Єлизавета Підопригора, Київ
Вітання! Мене звати Ліза, і я завершую навчання в КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародна економіка. Я – волонтерка, а...
Підтримати
Тетяна Ювченко, Шостка
Привіт! Ми – жіночий фітнес-клуб “Ісіда Шостка”. Мета нашого клубу – зробити життя жінки більш якісним та яскравішим у...
Підтримати
Остап Павлюк, Северинівка
Ми – благодійни фонд “People for People”. Зараз наш головний проект – це наметовий кемп “РестартR...
Підтримати
Ілона Долга, Київ
Доброго дня, вас вітає компанія M’Andryk Food. До війни наша команда працювала для садочків міста Києва та готувала якісне домашнє...
Підтримати