Юлія Лєтунова
Житомир
Підтримати
Моя історія

Привіт, шановні друзі! Мене звати Юлія, я з міста Житомир.

Маю власну невеличку швейну майстерню, основний напрямок діяльності якої виготовлення текстилю для дому на замовлення (штори, ламбрекени, покривала, декоративні подушки та інше). Маю досвід роботи в цій сфері майже 20 років. В додаток до цього виготовляю товари для домашніх тварин (ліжаки для собак та котів, одяг для собак), вся технологія виробництва яких є повністю моєю розробкою.

В мене було багато постійних клієнтів, які зверталися до мене протягом всіх років роботи. Крок за кроком будувався бізнес, налаштовувалися зв’язки.

Та прийшла жорстока війна, яка зруйнувала плани усіх громадян нашої України… Було втрачено багато клієнтів та постачальників.

Але я не поїхала з країни. Маю наміри працювати з новими силами та розвиватися. Також хочу приймати участь у відновленні своєї улюбленої України.

Я дуже люблю свою роботу, маю багато планів щодо розширення та просування свого бізнесу. Сподіваюся, не тільки в Україні.

Налаштована певну частину прибутку направляти на потреби Збройних Сил України. Впевнена в них, в наших захисниках!

Хочу придбати деяке додаткове обладнання та матеріали, необхідні для роботи, та ще одну дуже важливу річ, яка допоможе мені встигати більше та швидше реалізовувати свої наміри.

Дуже сподіваюся на вашу підтримку.

Все буде Україна!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Наталя Лотоцька-Гевко, Київ
Привіт! Мене звати Наталя, я співзасновниця мережі шкіл англійської мови для дітей Green Country, яка є частиною Green Forest Fami...
Підтримати
Максим Терещенко, Запоріжжя
Привіт! Мене звати Максим Терещенко. Я власник магазину музичних інструментів Rockstar. До війни я мав успішний бізнес, робив конц...
Підтримати
Татьяна Козленко, Харьков
Добрый день. Наш офис Park and Fly работал всегда в сфере туризма, в городе Харьков, на данный момент из-за сложившейся ситуации и...
Підтримати
Сергій Шитець, Дніпро
Всім привіт!  Я займався рекламою сайтів/бізнесів у Google і мені це подобалося, але з приходом війни втратив усіх клієнтів, і все...
Підтримати