Юлія Лєтунова
Житомир
Підтримати
Моя історія

Привіт, шановні друзі! Мене звати Юлія, я з міста Житомир.

Маю власну невеличку швейну майстерню, основний напрямок діяльності якої виготовлення текстилю для дому на замовлення (штори, ламбрекени, покривала, декоративні подушки та інше). Маю досвід роботи в цій сфері майже 20 років. В додаток до цього виготовляю товари для домашніх тварин (ліжаки для собак та котів, одяг для собак), вся технологія виробництва яких є повністю моєю розробкою.

В мене було багато постійних клієнтів, які зверталися до мене протягом всіх років роботи. Крок за кроком будувався бізнес, налаштовувалися зв’язки.

Та прийшла жорстока війна, яка зруйнувала плани усіх громадян нашої України… Було втрачено багато клієнтів та постачальників.

Але я не поїхала з країни. Маю наміри працювати з новими силами та розвиватися. Також хочу приймати участь у відновленні своєї улюбленої України.

Я дуже люблю свою роботу, маю багато планів щодо розширення та просування свого бізнесу. Сподіваюся, не тільки в Україні.

Налаштована певну частину прибутку направляти на потреби Збройних Сил України. Впевнена в них, в наших захисниках!

Хочу придбати деяке додаткове обладнання та матеріали, необхідні для роботи, та ще одну дуже важливу річ, яка допоможе мені встигати більше та швидше реалізовувати свої наміри.

Дуже сподіваюся на вашу підтримку.

Все буде Україна!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Анна Чайка, Харків
Наша компанія відновила роботу через тиждень після початку війни.  Ми – невелика аудиторська компанія з Харкова, що спеціалізуєтьс...
Підтримати
Анастасія Лухтан, Софіївська Борщагівка
Вітання! Ми – школа вокалу Your Voice Studio в Київській області.  Наша велика мрія – довести, що співати може кожен, не обов̵...
Підтримати
Дар'я Юркевич, Київ
Привіт! Мене звати Дара Юркевич, у 2019 році я об’єднала професійних та досвідчених психотерапевтів, у яких високі стандарти психо...
Підтримати
BRAVE. Ukrainian Fashion Photography, Київ
BRAVE. Ukrainian Fashion Photography – це команда Першого в Україні сервісу швидких fashion-фотосетів, яка за мирних часів називал...
Підтримати