Юлія Лєтунова
Житомир
Підтримати
Моя історія

Привіт, шановні друзі! Мене звати Юлія, я з міста Житомир.

Маю власну невеличку швейну майстерню, основний напрямок діяльності якої виготовлення текстилю для дому на замовлення (штори, ламбрекени, покривала, декоративні подушки та інше). Маю досвід роботи в цій сфері майже 20 років. В додаток до цього виготовляю товари для домашніх тварин (ліжаки для собак та котів, одяг для собак), вся технологія виробництва яких є повністю моєю розробкою.

В мене було багато постійних клієнтів, які зверталися до мене протягом всіх років роботи. Крок за кроком будувався бізнес, налаштовувалися зв’язки.

Та прийшла жорстока війна, яка зруйнувала плани усіх громадян нашої України… Було втрачено багато клієнтів та постачальників.

Але я не поїхала з країни. Маю наміри працювати з новими силами та розвиватися. Також хочу приймати участь у відновленні своєї улюбленої України.

Я дуже люблю свою роботу, маю багато планів щодо розширення та просування свого бізнесу. Сподіваюся, не тільки в Україні.

Налаштована певну частину прибутку направляти на потреби Збройних Сил України. Впевнена в них, в наших захисниках!

Хочу придбати деяке додаткове обладнання та матеріали, необхідні для роботи, та ще одну дуже важливу річ, яка допоможе мені встигати більше та швидше реалізовувати свої наміри.

Дуже сподіваюся на вашу підтримку.

Все буде Україна!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Наталія Лимонова, Київ
В нас є мрія: 10 мільонів учнів навчаються із задоволенням на математичній платормі GIOS. Ми розробили гейміфіковані TikTok style ...
Підтримати
Олексій Онуфрієнко, Сєвєродонецьк
Добрий день. Мене звати Олексій. Я зі своєю дружиною заснував власний бізнес у 2015 року. За фахом я банківський працівник, після ...
Підтримати
Володимир Бабанін, с. Рибчинці
Всім привіт!  Мене звати Володимир. Я з моїм кумом Сергієм – переселенці з Донбасу. Перші спроби збудувати власну справу ми робили...
Підтримати
Софія Стасевська, Львів
Я – Стасевська Софія, корекційний психолог, спеціаліст з прикладного аналізу поведінки.   До війни, в Харкові я керувала двома вла...
Підтримати