Анна Савельєва
Харків
Підтримати
Моя історія
сайт

Привіт! Мене звати Анна Савельєва. Майже рік назад, я разом зі своїм чоловіком  відкрили власний бізнес, а саме створили невеликий магазин офлайн та онлайн торгівлі системами очистки та фільтрації води НиСа ЮА.

Чому ми обрали саме цей напрямок? Зіткнувшись особисто з проблемою якісної очистки питної води, ми зрозуміли, що це проблема багатьох людей в нашій країні. Налагодивши взаємовідносини з постачальниками, ми започаткували свій власний бізнес, надаючи послуги населенню та бізнесу з продажу комплектуючих  водоочистки та встановлення систем фільтрації різних типів та потужностей.   

За час нашої роботи ми стали справжніми професіоналами своєї справи. Доказом того є велика кількість постійних клієнтів та позитивних відгуків. 

На жаль бойові дії на території нашої держави призупинили нашу діяльність, як і діяльність багатьох підприємств інших напрямків. Ми вимушені були зупинити свою справу в нашому магазині, також призупинилась торгівля нашого інтернет магазину.

Після початку бомбардувань нашого рідного міста Харків, обладнання, яке вдалося зберегти, ми встановили в бомбосховищах та станціях метрополітена нашого міста.

Початок війни не кінець існування нашої держави, тому ми направили свої зусилля на допомогу ЗСУ та волонтерським організаціям. Допомагаємо особисто з достакою товарів першої необхідності літнім людям, розвозимо гуманітарну допомогу, долучаємось з допомогою ЗСУ в будівництві оборонних споруд та мереж.

Віримо в  нашу перемогу!

Сподіваємось та намагаємось відновити втрачену справу, на користь людей та нашої держави.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Олексій Кириченко, Проліски
Ми, маленька, але міцна команда, метою якої є розвиток культури для догляду за будь-яким видом транспорту в Україні та за її межам...
Підтримати
Вікторія Маслова, Буча
Наша сімейна компанія VESNA, яка 7 років виготовляла натуральну косметику для українського покупця та вже почала виходити на міжна...
Підтримати
EXPERT GROUP, Дніпро
Всім привіт! Ми – команда виробничої компанії «EXPERT GROUP». Головний напрямок діяльності «EXPERT GROUP» – виконання проектів із ...
Підтримати
Кирило Гриценко, Суми
Ми – команда розробників “Меллівора” з м. Суми. У 2021 році ми створили будівельний 3д принтер та у серпні 2021 року н...
Підтримати