Анна Савельєва
Харків
Підтримати
Моя історія
сайт

Привіт! Мене звати Анна Савельєва. Майже рік назад, я разом зі своїм чоловіком  відкрили власний бізнес, а саме створили невеликий магазин офлайн та онлайн торгівлі системами очистки та фільтрації води НиСа ЮА.

Чому ми обрали саме цей напрямок? Зіткнувшись особисто з проблемою якісної очистки питної води, ми зрозуміли, що це проблема багатьох людей в нашій країні. Налагодивши взаємовідносини з постачальниками, ми започаткували свій власний бізнес, надаючи послуги населенню та бізнесу з продажу комплектуючих  водоочистки та встановлення систем фільтрації різних типів та потужностей.   

За час нашої роботи ми стали справжніми професіоналами своєї справи. Доказом того є велика кількість постійних клієнтів та позитивних відгуків. 

На жаль бойові дії на території нашої держави призупинили нашу діяльність, як і діяльність багатьох підприємств інших напрямків. Ми вимушені були зупинити свою справу в нашому магазині, також призупинилась торгівля нашого інтернет магазину.

Після початку бомбардувань нашого рідного міста Харків, обладнання, яке вдалося зберегти, ми встановили в бомбосховищах та станціях метрополітена нашого міста.

Початок війни не кінець існування нашої держави, тому ми направили свої зусилля на допомогу ЗСУ та волонтерським організаціям. Допомагаємо особисто з достакою товарів першої необхідності літнім людям, розвозимо гуманітарну допомогу, долучаємось з допомогою ЗСУ в будівництві оборонних споруд та мереж.

Віримо в  нашу перемогу!

Сподіваємось та намагаємось відновити втрачену справу, на користь людей та нашої держави.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Ольга Рихлова, Одеса
Вiтаю! Ми команда Clevereshka – оренда та продаж реальної та віртуальної нерухомості на блокчейні. Кожному хто надасть нам підтрим...
Підтримати
Роман Рябов, Харків
Вітання! Мене звати Рябов Роман, я — професійний оцінювач майна з 2002 року. До війни наша компанія ТОВ “Дельта-Консалтинг&#...
Підтримати
Тетяна Кукла, Черкаси
Майже 12 років тому спочатку для власних дітей я відкрила приватний садочок, згодом початкову школу, що працюють за Монтессорі мет...
Підтримати
Сашко Чернологов та Марина Григорова, Львів
В 2021 році ми почали втілювати в життя “Мрію” – створити власне кафе. За тиждень до війни відкрили на наше віко...
Підтримати