Сергій Козак
Харків
Підтримати
Моя історія
сайт

Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНИЙ СЕГМЕНТ» будівельна компанія з багаторічним досвідом будівництва об`єктів житлового, соціального, громадського і адміністративного призначення, здатна забезпечити роботи по їх реконструкції і капітальному ремонту, а також зведення будь-якої будівлі з нуля.

Через воєнні дії, зокрема на території Харківської, Київської та Сумської областей, де знаходиться незавершене будівництво, що велося силами нашого підприємства у мирний час, наша компанія повністю зупинила діяльність з перших днів ворожої навали 24 лютого 2022 року.

Але будівельна компанія це не лише сукупність механізмів та обладнання, це, насамперед, високопрофесійна команда фахівців, що навіть у нинішній ситуації повної відсутності профільної роботи намагається зробити все можливе для скорішого наближення перемоги над російськими загарбниками.

Частина співробітників виїхала за кордон, але все одно доступна для роботи дистанційно, хтось перемістився далі на захід України, хтось лишився в Харкові та області чи в Сумському районі. Нас розділяють сотні кілометрів, та ми разом, бо нас об’єднує спільна мета, спільна мрія та спільне майбутнє: перемога, захист суверенітету та цілісності нашої держави. Сьогодні кожен з нас на своєму фронті наближає перемогу над ворогом.

Щоб підтримати наші Збройні Сили, почали займатись волонтерською діяльністю: закупляти необхідні товари, допомагати з перевезеннями та адресною доставкою найнеобхідніших речей найменш захищеним групам населення, зокрема у Харкові.

Наш власник, знаходячись безпосередньо у Львові, відповідає за координацію дій для цілей релокації виробництв зі сходу України в місто Львів та область, веде діяльність при Гуманітарному штабі YBC та разом з командою Global Track запроваджує проєкт з переміщення особистих речей з Харкова в міста західної України. Водночас ведеться активна діяльність із залучення Клієнтів для виконання спектру будівельних послуг для швидшого відновлення підприємницької діяльності. ТОВ «БУДІВЕЛЬНИЙ СЕГМЕНТ» готове стати підрядником для виконання будь-яких концептуальних рішень для потреб Збройних Сил України, забезпечуючи надійний тил захисникам нашої держави, взявши на себе зобов’язання з надання будівельних послуг в умовах, які наразі склались в державі — для забезпечення її нормального функціонування, що є однією із запорук перемоги України.

Наша команда знає – перемога за нами, потрібен тільки час. Страшно і боляче дивитися на зруйновані міста, на знищені будинки, але все це можна відновити. Ми все відбудуємо. Все ВЖЕ Є Україна!

Віримо в ЗСУ! Наближаємо Перемогу разом!

https://budsegment.com.ua/

https://budsegment.ua/ 

https://www.facebook.com/budsegment.com.ua/ 

https://www.youtube.com/watch?v=4zz3s5B5Lbk

https://www.instagram.com/budsegment/?r=nametag

https://www.linkedin.com/company/budsegment/

Користуючись нагодою, представляю Вам компанію Будсегмент™

Ми – компанія з управління будівельними проектами 🏗

⚠️ Основні види робіт:

✅ монолітне бетонування

✅ влаштування промислових підлог 

✅ влаштування покрівель (мембрана, руберойд)

✅загальнобудівельні роботи

✅оздоблювальні роботи

✅влаштування вентильованих фасадів

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Оксана Бойправ, Київ
Привіт. З вами Bo Brand і це мій бізнес це пошив постільної білизни.  3 роки я і моя команда несли свою затишну бавовняну місію і ...
Підтримати
EXPERT GROUP, Дніпро
Всім привіт! Ми – команда виробничої компанії «EXPERT GROUP». Головний напрямок діяльності «EXPERT GROUP» – виконання проектів із ...
Підтримати
Ілона Долга, Київ
Доброго дня, вас вітає компанія M’Andryk Food. До війни наша команда працювала для садочків міста Києва та готувала якісне домашнє...
Підтримати
Радіо "Ми з України", Львів
Доброго дня, Ми з України! “Ми з України” – так називається радіо, яке ми робимо для всіх українців, де б ви зар...
Підтримати