Кирило Гриценко
Суми
Підтримати
Моя історія

Ми – команда розробників “Меллівора” з м. Суми. У 2021 році ми створили будівельний 3д принтер та у серпні 2021 року надрукували перший в Україні будиночок, м. Недригайлів, Сумської області:

https://www.youtube.com/watch?v=JQvOKL4lnaQ

https://www.youtube.com/watch?v=4_x2P7hKPW8

Ми продовжуємо працювати над проектом, постійно удосконалюючи технологію. Крім принтера наша команда розробила унікальний програмний продукт для роботи з принтером, а також бетонний вузол, адаптований для роботи з 3д принтером. Наша мета – впровадити у будівельний ринок України технологію будівництва за допомогою 3д принтера. Сфера застосування цього робота дуже велика:

– зведення будівель складної архітектурної форми;

– зведення мостів;

– швидке будівництво міцних укріплювальних споруд для військових потреб;

– зміцнення берегової лінії;

– виробництво ландшафтних виробів (лав, фонтанів та іншого);

– будівництво басейнів;

– зведення парканів;

– будівництво штучних рифів

і багато іншого.

Технологія будівельного 3д принтера дозволяє не тільки суттєво заощадити на будівництві стін, але ще й зробити це в найкоротші терміни, при цьому отримавши міцні стіни.

Для продовження розвитку проекту та запуску серійного виробництва таких будівельних 3Д принтерів ми шукаємо інвестиції.  Адже темні часи пройдуть і ми будуватимемо нашу Україну.

Залучені кошти підуть на розвиток проекту та будівництво нових принтерів, щоб у кожній області України працювали наші роботи.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Вікторія Маслова, Буча
Наша сімейна компанія VESNA, яка 7 років виготовляла натуральну косметику для українського покупця та вже почала виходити на міжна...
Підтримати
Олена Ковальчук, Ірпінь
MOD_UA – це благодійний проєкт.   Під час війни збудоване нами житло надаватиметься родинам безкоштовно. Землю місто Ірпінь нам да...
Підтримати
Сашко Чернологов та Марина Григорова, Львів
В 2021 році ми почали втілювати в життя “Мрію” – створити власне кафе. За тиждень до війни відкрили на наше віко...
Підтримати
Анастасія Бугайчук, Київ
Мене звати Настя і ми з моєю мамою Вікторією розвиваємо свій швейний бізнес. Мама з 16 років шиє на замовлення, вона дипломований ...
Підтримати