ТОВ "Агролидер-2017"
Мелітополь, Запорізька область
Підтримати
Моя історія
сайт

Привіт! Ми – команда ГК “Агролидер” з міста Мелітополь!

Майже 15 років ми працюємо для того, щоб техніка аграріїв нашої країни завжди була справною і вони ні на хвилину не припиняли свою надважливу працю із вирощування врожаю.

Наша компанія займається поставкою техніки та обладнання для сільгоспвиробників як вітчизняного, так і імпортного виробництва, а також продажем запасних частин та їх реставрацією. 

З початком війни ми не зупинили свою діяльність, наскільки це було можливо, а перенесли підприємство в безпечніший регіон нашої країни, а роботу продовжуємо у форматі інтернет-магазину.

Ворожий напад вніс корективи та похитнув багато компаній, але ми продовжуємо підтримувати своїх співробітників та намагаємось надавати допомогу усім, хто цього потребує. 

Наша команда займається гуманітарною підтримкою ВПО та населення із постраждали регіонів, ми шукаємо необхідне для обладнання та амуніцію для ЗСУ та батальйонів Сил ТрО, де наразі де несуть службу багато наших співробітників та партнерів.

 

Щоб продовжувати свою роботу, ми потребуємо підтримки зовні та будемо вдячні за кожен донат для нас.

Ми впевнені, що завдяки спільній меті обов’язково переможемо!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Антон Глумаков, Київ
Вітаю, друзі! Мене звати Антон, я – власник невеликого бізнесу під назвою УкрМода. Це – інтернет-магазин вишиванок, який був засно...
Підтримати
Радіо "Ми з України", Львів
Доброго дня, Ми з України! “Ми з України” – так називається радіо, яке ми робимо для всіх українців, де б ви зар...
Підтримати
Rekava Суми-Київ-Львів, Суми
Rekava – перший у світі одноразовий біорозкладний посуд на основі кавової гущі. Проєкт заснували з моїм партнером Тустановським Юр...
Підтримати
Ірина Чукрєєва, Боярка
Мою увагу завжди привертали якісь незвичайні речі, наприклад, предмети декору, які можна було придбати не з під станка, а зроблені...
Підтримати