СтудіоПак Технології
Kyiv
Підтримати
Моя історія
сайт

Компанія СтудіоПак єдиний національний виробник харчової упаковки з алюмінієвої фольги в Україні з 2006 року.
Компанія СтудіоПак, з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, надала волонтерам понад 3 000 000 одиниць упаковки для постачання обідів для ЗСУ, ТРО, лікарень, біженців та малозабезпечених громадян.

У мирний час компанія СтудіоПак розвивала європейську культуру споживання, адже алюмінієва упаковка екологічна, безпечна та універсальна у використанні в умовах сучасного темпу життя.

Виробництво упаковки повністю відповідає сучасним європейським стандартам та повністю працює на якісній європейській сировині.

Виробництво знаходилось біля зони бойових дій (поруч Буча, Ірпінь, Гостомель) та не мало змогу працювати місяць, щоб не наражати на небезпеку своїх співробітників. Всі складські запаси віддали для волонтерських потреб, клієнти не взмозі повернути гроші за придбаний раніше товар. Тому зараз ми маємо потребу у коштах для закупівлі сировини та відновленні нашої роботи.

 

Наше виробництво є невід’ємною частиною сфери громадського харчування, тому від нашого виробництва залежать процеси багатьох великих та маленьких компаній: рітейлу, ресторанної сфери, харчування у школах  та лікарнях, а наразі і ЗСУ, та ТРО.

 

Долучайтесь до збору коштів на відновлення нашого виробництва, адже сита нація завжди готова до перемоги!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Алла та Ігор Сенчило, Київ
Доброго вечора, ми з України! Ми – Алла та Ігор Сенчило заснували власну справу більше 10 років назад, щоб створювати довершені де...
Підтримати
Тетяна Ювченко, Шостка
Привіт! Ми – жіночий фітнес-клуб “Ісіда Шостка”. Мета нашого клубу – зробити життя жінки більш якісним та яскравішим у...
Підтримати
Катерина Кульченко, Харків
Привіт! Мене звати Катерина і мені 32 роки.  Свій шлях в бізнес я почала майже 10 років тому. Свій початок я почала з того, що зна...
Підтримати
Радіо "Ми з України", Львів
Доброго дня, Ми з України! “Ми з України” – так називається радіо, яке ми робимо для всіх українців, де б ви зар...
Підтримати