Єлизавета Підопригора
Київ
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітання!

Мене звати Ліза, і я завершую навчання в КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародна економіка. Я – волонтерка, активістка та тепер ще ж підприємниця 🙂 

Першого травня я відкрила простір-коворкінг на лівому березі Києва, який зараз збирає гроші на ЗСУ.

Все сталось з комбінації можливості та потреби. Я з перших днів повномасштабного вторгнення створила з друзями Київський гуманітарний штаб, аби допомагати армії та лікарням, цивільним. З часом я стала головою штабу та наразі я керую процесами. Ми фандрайземо гроші за кордоном, але хочеться продовжувати фандрейзити кошти для армії тут, в Україні. Проте просто просити кошти вже не актуально, потрібно створювати додану вартість, підтримувати економіку податками і таким чином отримувати ще більше донатів.

Спілкуючись з людьми у воєнному Києві я відчула потребу у місцях, де можна працювати, де можна збиратись, де можна творити, але при цьому не забувати про війну. 

Ми прийняли рішення, що приміщення, які мої батьки ще давно виплачували в кредит і зараз не використовували, не може просто стояти. Простір майже готовий, і вже несе цінність для спільноти. 

Наша стратегія наразі це “Work in progress” – означає, що рости ми будемо разом з людьми, які будуть нас відвідувати. Наразі станом на 17.05.2022 ми провели 6 заходів різного характеру (про історію України, про філософію та політику, про пропаганду та навіть кіноперегляд українського кіно “Тіні незабутих предків” разом з режисером Любомиром Левицьким). Спікери та організатори є волонтерами, всі кошти йдуть на окупність коворкінгу та на ЗСУ, через Київський гуманітарний штаб.

💙💛 Ми – соціальне підприємство.

Тому 40% прибутку йде на Київський Гуманітарний Штаб, інші 60% – на реінвестицію у добудовування коворкінгу та оплату податків, комунальних послуг, інтернету та охорони. Ми таким чином підтримуємо фінансову стабільність організації.

У перспективі наступних двох місяців я планую робити з простору повноцінний коворкінг та простір для заходів. Де українці зможуть проводити заходи на тему війни, відбудови України, нашої культури, нашої історії тощо. А також місцем для нетворкінгу фрілансерів та людей, які працюють дистанційно. 

▪️Хто мені допомагає?

Мій тато, на чий ФОП поки це все дійство зареєстроване. Також мої друзі з активізму: дизайнерка, копірайтерка, івент-менеджерка, архітектор, юрист, айтішник тощо! Ми всі працюємо на спільну ідею:)

▪️Де почитати детальніше?

На нашій сторінці в інстаграм перші три пости розповідають нашу історію, або пишіть мені у соц мережах, можемо обговорити пропозиції!

💸Для чого кошти?

Наш простір незавершений повністю аби збирати більше коштів та проводити якісні заходи. 

Ці кошти я планую використати на дообладнання приміщення кухнею (20 000 грн), покупку столів та стільчиків(20 000грн), реклама заходів (5 000 грн) аби більше людей змогли долучитись. А також проведення заходів безкоштовно, тобто на базову окупність комунальних платежів та оренди (25 000 грн). Я готова відзвітувати публічно за всі використані кошти. Наприклад створивши гугл папку де завантажу чеки, та вестиму табличку.

❤️Підпримайте нас! Молодий та соціальний бізнес!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Олександр Череда, Київ
Ми команда “ЧЕРЕДА” – Інтернет провайдер! Працюємо в м. Києві, Київській області та в м. Суми. Ми забезпечуємо безперебійну роботу...
Підтримати
Анна Савельєва, Харків
Привіт! Мене звати Анна Савельєва. Майже рік назад, я разом зі своїм чоловіком  відкрили власний бізнес, а саме створили невеликий...
Підтримати
Наталя Петько, Кременчук
Привіт! Ми — колектив фірмового магазину дитячого одягу “Lukas-Kids” у Кременчуці. Протягом 5 років радували маленьких...
Підтримати
Валентина Швед-Гірняк, Ірпінь
Вітання! Я – Валентина Швед-Гірняк, очільниця приватної ліцензованої школи TGI (ThinkGlobal Irpin`), яка знаходиться в м. Ірпінь К...
Підтримати