Юрій Мельник
Одеса
Підтримати
Моя історія
сайт

Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі, та робимо повністю з нуля свій продукт. Майже нічого не купуємо в магазині, а все вироблюємо самі, від лапші до вирощування зелені та переробки посуду.

Коли почалася війна я ні на секунду не вагався, що маю робити та яка моя та моїх братів суперсила. На той момент я був у Києві, де шукав приміщення під раменну і відразу взяв квиток і вранці наступного дня був на базі. 

Я повернувся і ми з хлопцями почали годувати ТРО на районі зі своїх продуктів та грошей. Ми знаходимося біля оперного, тому годували усіх місцевих захисників.

У нас там справжня військова кухня, бо протитанкові їжаки стоять прямо біля входу у ресторан. Потім з нами зв’язалися з управління МВД у Одесі і ми наладили щоденне харчування для них. 

Зараз ми працюємо кожен день і будемо працювати аж до перемоги. Ми видаємо приблизно 200-300 порцій щодня, годуємо простою їжею, але максимально збалансованою, щоб насичувала надовго. 

Багато продуктів нам дають волонтерські організації, а головне м’ясо. Зараз нам потрібні донати на одноразовий посуд, крупи та овочі, щоб продовжувати годувати. 

Одна порція їжі це небагато, але це один маленький крок до перемоги. А якщо робити таких кроків багато?

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Дарина Ходирєва, Полтава
Всем привет ! Я Ходырева Дарина с Киева, создатель 9 фотостудий в Украине, фотограф, я обожаю свою работу и прежнюю жизнь, сейчас ...
Підтримати
Олексій Мельник, Київ
netMEET – мета всесвіт для навчання, роботи та івентів.  Віртуальний світ, що надає можливість продуктивно та інтерактивно працюва...
Підтримати
Юлія Лєтунова, Житомир
Привіт, шановні друзі! Мене звати Юлія, я з міста Житомир. Маю власну невеличку швейну майстерню, основний напрямок діяльності яко...
Підтримати
Денис Карполенко, Івано-Франківськ
Всім привіт! Ми – компанія Пекарський, ми випікаємо щастя. Працюємо з 2017 року, за цей час ми виросли з маленької кав’ярні ...
Підтримати