Юрій Мельник
Одеса
Підтримати
Моя історія
сайт

Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі, та робимо повністю з нуля свій продукт. Майже нічого не купуємо в магазині, а все вироблюємо самі, від лапші до вирощування зелені та переробки посуду.

Коли почалася війна я ні на секунду не вагався, що маю робити та яка моя та моїх братів суперсила. На той момент я був у Києві, де шукав приміщення під раменну і відразу взяв квиток і вранці наступного дня був на базі. 

Я повернувся і ми з хлопцями почали годувати ТРО на районі зі своїх продуктів та грошей. Ми знаходимося біля оперного, тому годували усіх місцевих захисників.

У нас там справжня військова кухня, бо протитанкові їжаки стоять прямо біля входу у ресторан. Потім з нами зв’язалися з управління МВД у Одесі і ми наладили щоденне харчування для них. 

Зараз ми працюємо кожен день і будемо працювати аж до перемоги. Ми видаємо приблизно 200-300 порцій щодня, годуємо простою їжею, але максимально збалансованою, щоб насичувала надовго. 

Багато продуктів нам дають волонтерські організації, а головне м’ясо. Зараз нам потрібні донати на одноразовий посуд, крупи та овочі, щоб продовжувати годувати. 

Одна порція їжі це небагато, але це один маленький крок до перемоги. А якщо робити таких кроків багато?

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Валентина Швед-Гірняк, Ірпінь
Вітання! Я – Валентина Швед-Гірняк, очільниця приватної ліцензованої школи TGI (ThinkGlobal Irpin`), яка знаходиться в м. Ірпінь К...
Підтримати
Володимир Кирдій, Полтава
Дитячий простір YARD – інноваційний приватний дитячий садочок. З 24.02 ми зупинили роботу, але вже 4-го березня приймали у с...
Підтримати
Ірина Чукрєєва, Боярка
Мою увагу завжди привертали якісь незвичайні речі, наприклад, предмети декору, які можна було придбати не з під станка, а зроблені...
Підтримати
Владислав Смичек, Київ
Я Влад – засновник дизайн агентства з 5 осіб “candybober“, яке робить айдентику, сайти та брендинг для малого та серед...
Підтримати