Юрій Мельник
Одеса
Підтримати
Моя історія
сайт

Короче, є у нас невеличка локальна раменна у самому центрі Одеси “BAO.14”. Ми з хлопцями вже працюємо три роки там, працюємо самі, та робимо повністю з нуля свій продукт. Майже нічого не купуємо в магазині, а все вироблюємо самі, від лапші до вирощування зелені та переробки посуду.

Коли почалася війна я ні на секунду не вагався, що маю робити та яка моя та моїх братів суперсила. На той момент я був у Києві, де шукав приміщення під раменну і відразу взяв квиток і вранці наступного дня був на базі. 

Я повернувся і ми з хлопцями почали годувати ТРО на районі зі своїх продуктів та грошей. Ми знаходимося біля оперного, тому годували усіх місцевих захисників.

У нас там справжня військова кухня, бо протитанкові їжаки стоять прямо біля входу у ресторан. Потім з нами зв’язалися з управління МВД у Одесі і ми наладили щоденне харчування для них. 

Зараз ми працюємо кожен день і будемо працювати аж до перемоги. Ми видаємо приблизно 200-300 порцій щодня, годуємо простою їжею, але максимально збалансованою, щоб насичувала надовго. 

Багато продуктів нам дають волонтерські організації, а головне м’ясо. Зараз нам потрібні донати на одноразовий посуд, крупи та овочі, щоб продовжувати годувати. 

Одна порція їжі це небагато, але це один маленький крок до перемоги. А якщо робити таких кроків багато?

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Фролов Ростислав, Херсон
Мене звуть Ростислав Фролов. У 2008 році ми розпочали цікавий сімейний бізнес із подачі нашого сина Іллі. Він попросив мою дружину...
Підтримати
Дмитро Поліщук, Львів
Наша компанія займається дистрибуцією лакофарбових матеріалів у деревообробній та меблевій промисловості в В2В. Основний продукт –...
Підтримати
Наталя Затишна-Скрибка, Біла Церква
Привіт! Мене звати Наталя Затишна-Скрибка. Я психологиня. Свою приватну практику розпочала у 2015 році у місті Біла Церква, що на ...
Підтримати
Олексій Пучков, Запоріжжя
Наше хлібопекарне виробництво «Урожай» працює з 1995 року у м.Запоріжжі. Це середнє за обсягом продукції підприємство, нині на ньо...
Підтримати