Артем Дмитриченко
Одеса
Підтримати
Моя історія
сайт

Ми – команда EasyMS.ua (хмарний сервіс який допомогає керувати готелем) з Одеси. Розробили дуже простий сервіс для готельєрів, який закриває більшість питань операційної діяльності.

Наша мета – розробити крутий Український продукт і стати найкращими в своїй ніші та ми сміливо йдемо до нашої цілі. 

Ми запрошуємо кожну людину стати інвестором і співучасником розвитку українського готельного сервісу. Як це зробити? Інвестиції – це ваша фінансова підтримка, яка йде на розвиток сервісу. 

На разі нам потрібно зібрати 75000 грн щоб оплатити роботу наших програмістів для завантаження додаткового функціоналу, який дозволить підключити більше готелів які шукають альтернативи російським сервісам. 

Який в нас потенціал ?
По-перше, наша команда дуже сильних розробників, які з 2018 року працюють над проектом, тому система стабільна і не «падає». Ми маємо досвід роботи в готельній сфері, тому розуміємо найважливіші процеси в роботі. 
Завдяки цьому у нас найкраща репутація серед наших «колег» і жодного негативного відгуку.

По-друге, ми маємо єдиний свій канал продажів, який розроблений українськими спеціалістами для українського ринку і працює з міжнародними сервісами (Booking.com, Expedia). В нас є модуль бронювання, фіскальна касса пРРО, отримання документів через додаток Дія, інтернет – еквайрінг.

По-третє, все більше готелів приєднуються до нашої системи, але іноді недостатньо функціоналу щоб закрити потреби деяких готельєрів “сьогодні”.

І останнє. У стадії підключення нові канали продажів Airbnb та Google Hotels, що дає змогу конкурувати з європейськими аналогами. 

Ми спрямовуємо всю абонплату, що надходить до нас на розвиток функціоналу та сплату податків.

На початку війни, ми відмовились від усіх російських готелей та за 2-і години заблокували їм доступи. Так, ми втратили частку доходу, але це була наша принципова позиція. Для продовження роботи з оновлення та робити крутий продукт, нам потрібно залучити 200-і готелів, хостелів, баз відпочинку та міні-готелей. 

У кожного власника буде можливість обирати майбутній функціонал і таким чином разом ми зробимо сервіс, яким будуть користуватися тисячі готелів по всьому світі.

Будь-ласка, підтримайте розвиток українського продукту та ми разом зробимо сервіс яким будемо користуватися та пишатися що це made in Ukraine. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
ТОВ АЙ ДАБЛ-Ю ХОУМ, Київ
Компанія IWHOME створена в 2021році. І головною метою було будувати будинки швидко, і при цьому бути комфортними, стильними та які...
Підтримати
Сергій Козак, Харків
Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНИЙ СЕГМЕНТ» – будівельна компанія з багаторічним досвідом будівництва об`єктів ж...
Підтримати
Катерина Співак, Подільськ
Привіт, я практикуючуй консультант в гештальт-підході і психотерапевт в процесі навчання. До знайомства з психологією 12 років пос...
Підтримати
Олексій Мельник, Київ
netMEET – мета всесвіт для навчання, роботи та івентів.  Віртуальний світ, що надає можливість продуктивно та інтерактивно працюва...
Підтримати