Артем Дмитриченко
Одеса
Підтримати
Моя історія
сайт

Ми – команда EasyMS.ua (хмарний сервіс який допомогає керувати готелем) з Одеси. Розробили дуже простий сервіс для готельєрів, який закриває більшість питань операційної діяльності.

Наша мета – розробити крутий Український продукт і стати найкращими в своїй ніші та ми сміливо йдемо до нашої цілі. 

Ми запрошуємо кожну людину стати інвестором і співучасником розвитку українського готельного сервісу. Як це зробити? Інвестиції – це ваша фінансова підтримка, яка йде на розвиток сервісу. 

На разі нам потрібно зібрати 75000 грн щоб оплатити роботу наших програмістів для завантаження додаткового функціоналу, який дозволить підключити більше готелів які шукають альтернативи російським сервісам. 

Який в нас потенціал ?
По-перше, наша команда дуже сильних розробників, які з 2018 року працюють над проектом, тому система стабільна і не «падає». Ми маємо досвід роботи в готельній сфері, тому розуміємо найважливіші процеси в роботі. 
Завдяки цьому у нас найкраща репутація серед наших «колег» і жодного негативного відгуку.

По-друге, ми маємо єдиний свій канал продажів, який розроблений українськими спеціалістами для українського ринку і працює з міжнародними сервісами (Booking.com, Expedia). В нас є модуль бронювання, фіскальна касса пРРО, отримання документів через додаток Дія, інтернет – еквайрінг.

По-третє, все більше готелів приєднуються до нашої системи, але іноді недостатньо функціоналу щоб закрити потреби деяких готельєрів “сьогодні”.

І останнє. У стадії підключення нові канали продажів Airbnb та Google Hotels, що дає змогу конкурувати з європейськими аналогами. 

Ми спрямовуємо всю абонплату, що надходить до нас на розвиток функціоналу та сплату податків.

На початку війни, ми відмовились від усіх російських готелей та за 2-і години заблокували їм доступи. Так, ми втратили частку доходу, але це була наша принципова позиція. Для продовження роботи з оновлення та робити крутий продукт, нам потрібно залучити 200-і готелів, хостелів, баз відпочинку та міні-готелей. 

У кожного власника буде можливість обирати майбутній функціонал і таким чином разом ми зробимо сервіс, яким будуть користуватися тисячі готелів по всьому світі.

Будь-ласка, підтримайте розвиток українського продукту та ми разом зробимо сервіс яким будемо користуватися та пишатися що це made in Ukraine. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
ТОВ "Білка – зелені думки в дії", Харків
В травні 2018 року, після зустрічі з Беа Джонсон, народилась мрія: Хочу, щоб кожна українська сім’я замість пакету з пакетам...
Підтримати
ТОВ "МАЛС", Суми
Інтернет-провайдер ТОВ “МАЛС” вітає українців та інших громадян світу! Наша команда вже багато років забезпечує безперервний інтер...
Підтримати
Михайло Думнич, Київ
Мене звати Михайло Думнич, понад чотири роки я є інструктором з домедичної допомоги. Літом 2020 року я нарешті реалізував свій мал...
Підтримати
Владислав Смичек, Київ
Я Влад – засновник дизайн агентства з 5 осіб “candybober“, яке робить айдентику, сайти та брендинг для малого та серед...
Підтримати