Фролов Ростислав
Херсон, Херсонська
Підтримати
Моя історія
сайт

Мене звуть Ростислав Фролов. У 2008 році ми розпочали цікавий сімейний бізнес із подачі нашого сина Іллі.

Він попросив мою дружину купити
повітряну кульку. Через деякий час ми зрозуміли, що робота з повітряними
кульками може давати дохід.

Так виник Aeromagic, який довгі роки радує херсонців повітрянимим кульками та композиціями з них.

У грудні 2013 року виникла ідея створити для жителів міста магазин під назвою Magic Party Shop (друга назва – Все
для свята).

Ідея була така: людина, яка
відповідає у своїй власній сім’ї за свято, приходить до магазину, де вже є всі необхідні йому товари, включаючи й кульки, тобто, все в одному місці.Це зберігає його час та формує гарний настрій до майбутнього свята.

Задумано – зроблено! В грудні, в ТРЦ Фабрика, в найбільшому ТРЦ на півдні України, ми відкрили невеличкий, але вдалий магазин товарів для свята.

За ці роки він завоював довіру та визнання багатьох містян, ми дарували свято гарного настрою великій кількості людей.

А в 2019 році ми відкрили ще один, більший магазин в історичному центрі міста. В 2020 ми получили патент на використання власної торгової марки в Україні.

Але 24 лютого все змінилось. 1 березня росіяни зайшли в наше місто після запеклих боїв на Антонівському мосту.

В наш ТРЦ влучило декілька снарядів, внаслідок чого виникла пожежа. Загарбники не дозволили пожежникам потушити її, в результаті якого постраждало багато магазинів, в тому числі і наш.

З кожним днем ситуація в місті з бізнесом, та і взагалі, ставала все гіршою і небезпечнішою.

Коли ми почули, що в деяких районах стали розбивати вітрини магазинів, ми зачинили магазин, що залишився і прийняли рішення виїзжати з міста.

Це рішення нам давалось дуже довго і важко, але, нарешті воно все-таки було прийнято.

Буквально за декілька годин було зібрано найнеобхідніші речі, і ми, взявши маму та сина, за допомогою перевізника на свій страх і ризик виїхали з міста.

15 травня ми були в Києві.

Наразі ми зрозуміли, що хочемо продовжити свою справу тут, в Києві. Хочемо бути корисними для нашої економіки, країни, мати змогу допомагати в цей скрутний час. Є для цього знання, бажання, план, але, на жаль, немає фінансового ресурсу. Але ми віримо в нашу перемогу та себе!

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
ТОВ "ФРЕНДТ", м. Вінниця
Привіт, ми — команда ФРЕНДТ з Вінничини. Більше 8-ми років ми працюємо для того, щоб наші аграрії виходили на новий рівень землеро...
Підтримати
Дмитро Мічкін, Київ
Ранок 24 лютого 2022 року, близько 5ї години, телефоний двінок: “Дмитро, прокидайся, війна!” Як війна? Яка війна? А за...
Підтримати
Сергій Єсипенко, Київ
Вітання! Ми – інтернет-магазин де-алкоголізованих напоїв з Європи OH-OH WINE. Ми вже понад 8 років боремось за своє існування шука...
Підтримати
Сергій Гречушніков, Бровари
Всім привіт! Мене звати Сергій. Я – один з розробників стартап проекту LibraDataShelf. LibraDataShelf – один з програмно-апаратних...
Підтримати