Олександр Грабовський
Івано-Франківськ
Підтримати
Моя історія
сайт

Слава Україні!

Мене звати Олександр Грабовський, я засновник групи брендів Star Face Family.

З 2013 року Star Face Family  проводить події у сфері краси та моди, організовує освітні та розважальні проекти для якісного дозвілля та розвитку особистості у сучасному суспільстві. В модельній школі Star Face Family в мирний час навчається 200 учнів, команда налічує близько 50 людей (викладачі, менеджери, фотографи, партнери), ми точно знаємо як зробити дозвілля дітей цікавим і корисним.

Наша команда не може бути осторонь, поки в Івано-Франківську стільки дітей, які так чи інакше пережили стрес і дуже сумують за своїм звичним життям.

Тому ми вирішили створити нову зону комфорту для внутрішньо переміщених дітей та молоді і запустили БЛАГОДІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ОЧІ МИРУ»

Навчання в проєкті абсолютно безкоштовне для кожного охочого. Ми залучаємо найкомпетентніших спеціалістів і створюємо такі умови, щоб кожен отримав максимум знань, емоцій і відчув себе громадянином прогресивної, європейської держави.

Ми проводимо заняття в напрямках:

– ментальне здоровʼя

– розвиток особистості

– арт терапія

– акторська майстерність

– ораторське мистецтво

– хореографія

Наш проект покликаний подарувати трохи спокою матерям, які під звуки пострілів, рятували своїх дітей. Ми хочемо, щоб ці матусі могли привести дітей в місце, де вони добре проводитимуть час, отримуватимуть позитивні емоції, здобуватимуть нові хобі та знання. Та зможуть відвернутися від жаху, що їх оточував.

Наша команда, яка у воєнний час налічує 23 чудові людини, почала та підтримує цей проект своїми силами і за рахунок власних ресурсів. В нас немає жодної підтримки спонсорів, держави чи  благоднійних організацій.

Від початку березня в нас більше 300 активних учнів з усієї України. Ми плануємо проводити безкоштовні заняття до кінця воєнного стану.

Але ми б могли робити ще більше, якби не обмеженість фінансових ресурсів, яких бракує зокрема для закриття операційних витрат та можливості масштабувати проект. Ми готові працювати ще більше та краще, щоб наші діти й молодь були успішними та щасливими вже зараз.

Ми б хотіли попросити підтримки в небайдужих людей, щоб забезпечити життєздатність проекту і надати можливість долучитись до навчання всім охочим, яких стає більше з кожним днем.

Не плануємо зупинятися, відмовляти охочим. Адже абсолютно всі заслуговують на відновлення і підтримку ментального здоров’я.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Микола Кисель, Київ
Мене звати Кисель Микола, я директор, ідеолог, співзасновник проекту Doctor Online – Assistant. Ми запустили в 2019 році сер...
Підтримати
Ілона Долга, Київ
Доброго дня, вас вітає компанія M’Andryk Food. До війни наша команда працювала для садочків міста Києва та готувала якісне домашнє...
Підтримати
Дмитро Курдупов, Харків
Доброго дня, ми з Харкова! Декілька років ми з друзями створили творче об’єднання Eventroom і почали займатися організацією різном...
Підтримати
Олексій Мітрохін, Київ
ТОВ НВП “МР-КВАНТ” – виробнича компанія, яка заснована в 2004 році та працює в галузі машинобудування, а саме виробниц...
Підтримати