Олександр Грабовський
Івано-Франківськ
Підтримати
Моя історія
сайт

Слава Україні!

Мене звати Олександр Грабовський, я засновник групи брендів Star Face Family.

З 2013 року Star Face Family  проводить події у сфері краси та моди, організовує освітні та розважальні проекти для якісного дозвілля та розвитку особистості у сучасному суспільстві. В модельній школі Star Face Family в мирний час навчається 200 учнів, команда налічує близько 50 людей (викладачі, менеджери, фотографи, партнери), ми точно знаємо як зробити дозвілля дітей цікавим і корисним.

Наша команда не може бути осторонь, поки в Івано-Франківську стільки дітей, які так чи інакше пережили стрес і дуже сумують за своїм звичним життям.

Тому ми вирішили створити нову зону комфорту для внутрішньо переміщених дітей та молоді і запустили БЛАГОДІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ОЧІ МИРУ»

Навчання в проєкті абсолютно безкоштовне для кожного охочого. Ми залучаємо найкомпетентніших спеціалістів і створюємо такі умови, щоб кожен отримав максимум знань, емоцій і відчув себе громадянином прогресивної, європейської держави.

Ми проводимо заняття в напрямках:

– ментальне здоровʼя

– розвиток особистості

– арт терапія

– акторська майстерність

– ораторське мистецтво

– хореографія

Наш проект покликаний подарувати трохи спокою матерям, які під звуки пострілів, рятували своїх дітей. Ми хочемо, щоб ці матусі могли привести дітей в місце, де вони добре проводитимуть час, отримуватимуть позитивні емоції, здобуватимуть нові хобі та знання. Та зможуть відвернутися від жаху, що їх оточував.

Наша команда, яка у воєнний час налічує 23 чудові людини, почала та підтримує цей проект своїми силами і за рахунок власних ресурсів. В нас немає жодної підтримки спонсорів, держави чи  благоднійних організацій.

Від початку березня в нас більше 300 активних учнів з усієї України. Ми плануємо проводити безкоштовні заняття до кінця воєнного стану.

Але ми б могли робити ще більше, якби не обмеженість фінансових ресурсів, яких бракує зокрема для закриття операційних витрат та можливості масштабувати проект. Ми готові працювати ще більше та краще, щоб наші діти й молодь були успішними та щасливими вже зараз.

Ми б хотіли попросити підтримки в небайдужих людей, щоб забезпечити життєздатність проекту і надати можливість долучитись до навчання всім охочим, яких стає більше з кожним днем.

Не плануємо зупинятися, відмовляти охочим. Адже абсолютно всі заслуговують на відновлення і підтримку ментального здоров’я.

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Марина Ревука, Кропивницький
Доброго дня, мене звати Марина і я маю хлібопекарню.  В грудні місяці я планувала розширення виробництва.  Було частково сплачено ...
Підтримати
Крістіне Манукян, Львів
Вітаю! Я Крістіне, мені 24 і 3 роки тому я відкрила QISO. Під брендом я ілюструю і розробляю планери, що змінюють життя. На початк...
Підтримати
Олена Ковальчук, Ірпінь
Слава Україні! Компанія «Альтезум» – молода команда з виробництва теплотехнічного обладнання промислового призначення. Все те, що ...
Підтримати
Артем Дмитриченко, Одеса
Ми – команда EasyMS.ua (хмарний сервіс який допомогає керувати готелем) з Одеси. Розробили дуже простий сервіс для готельєрів, яки...
Підтримати