Олександр Задерей
Херсон
Підтримати
Моя історія
сайт

Всім привіт!

Мене звати Задерей Олександр, я співзасновник мережі магазинів риби та морепродуктів Forellis.

Мережа заснована у 2018 році і налічує 14 магазинів.

Ми працюємо у двух містах окупованому Херсоні та Києві.

В Херсоні ми не зупинялися під час війни жодного дня і швидко змінили профіль магазинів із продажу риби на магазини, які продають усі необхідні товари для населення, оскільки поставки продуктів до міста скінчилися.

Наші кухарі випікали хліб, який ми протягом місяця безкоштовно видавали населенню, ліпили вареники, інші напівфабрикати, почали процювати із мясом, продавали муку, крупи, макарони, хоча наш профіль риба.

Ми не зупинялись ні на мить, щоб бізнес працював. В умовах війни потрібно бути гнучким і швидко змінювати профіль. 

В Києві ми зупинили роботу і понесли дуже виликі втрати, оскільки більша частина магазинів знаходилась у Торгівельних центрах, які під час війни зачинилися.

У нас 10 магазинів із продажу риби та суші.

Збитків більше 2 000 000 грн. Один магазин взагалі було зруйновано ракетою у ТЦ.

Зараз ми потроху відновлюємо роботу, збираємо персонал. І нам дуже потрібна допомога, оскільки ми лишились без обортніх коштів, а банки ще не видають кредити. Більша частина команди розуміє наш стан і погодилася працювати безкоштовно.

Також ми працюємо над створенням міжнародної мережі і будем раді, якщо до нас будуть долучатися партнери з інших країн, в яких ми відкриємо нашу мережу. Оскільки наша глобальна ціль відкрити наші магазини к кожній країні світу! 

Наша місія надихати людей крутим смаком, високою якістю і теплою атмосферою. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Наталя Лотоцька-Гевко, Київ
Привіт! Мене звати Наталя, я співзасновниця мережі шкіл англійської мови для дітей Green Country, яка є частиною Green Forest Fami...
Підтримати
Олександр Золотенко, Костянтинівка
Вітання! Мене звати Олександр, я займаюсь стоматологічною практикою. І вже двічі стикався з агресією росії, через що вимушений був...
Підтримати
Михайло Думнич, Київ
Мене звати Михайло Думнич, понад чотири роки я є інструктором з домедичної допомоги. Літом 2020 року я нарешті реалізував свій мал...
Підтримати
Остап Павлюк, Северинівка
Ми – благодійни фонд “People for People”. Зараз наш головний проект – це наметовий кемп “РестартR...
Підтримати