В‘ячеслав Лучко
Буча, Київська
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітаю!

Я – В‘ячеслав Лучко, власник крафтової будівельної компанії “USEBE”. Ми займаємося наданням повного спектру послуг у будівництві нерухомості у місті Ірпінь, Буча та Київській області.

Наразі втратили можливість надавати значну частину послуг, та зупинилися лише на будівництві у більш безпечному регіоні.

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення компанії USEBE, з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами релокованого бізнесу зі сфери будівництва нерухомості, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продукту, який не просто задовольнить всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалить місто, в якому ми його розташуємо.

Учасників проєкту об’єднує одне – ведення повністю прозорого і сучасного бізнесу в новому для нас регіоні. Таким чином ми підтримаємо нашу країну в тяжкі воєнні часи та в мирному майбутньому. 

В місті Ужгород, де ми плануємо будівництво нових метрів квадратних, сьогодні не вистачає нерухомості із-за кількості переселенців з інших регіонів. 

Для подальшої розробки проєкту і залучення нових інвесторів нам необхідні кошти на додаткові витрати, транспорт та маркетинг. Тому буду вдячний за будь яку допомогу для мого релокованного бізнесу. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
ТОВ "Агролидер-2017", Мелітополь
Привіт! Ми – команда ГК “Агролидер” з міста Мелітополь! Майже 15 років ми працюємо для того, щоб техніка аграріїв нашо...
Підтримати
Ілона Долга, Київ
Доброго дня, вас вітає компанія M’Andryk Food. До війни наша команда працювала для садочків міста Києва та готувала якісне домашнє...
Підтримати
Бімп, Київ
Привіт! Ми – засновки ІТ компанії, яка розробила MVP онлайн-сервісу “Bimp”, який в один клик показує реальний фінансов...
Підтримати
Юлія Лєтунова, Житомир
Привіт, шановні друзі! Мене звати Юлія, я з міста Житомир. Маю власну невеличку швейну майстерню, основний напрямок діяльності яко...
Підтримати