В‘ячеслав Лучко
Буча, Київська
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітаю!

Я – В‘ячеслав Лучко, власник крафтової будівельної компанії “USEBE”. Ми займаємося наданням повного спектру послуг у будівництві нерухомості у місті Ірпінь, Буча та Київській області.

Наразі втратили можливість надавати значну частину послуг, та зупинилися лише на будівництві у більш безпечному регіоні.

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення компанії USEBE, з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами релокованого бізнесу зі сфери будівництва нерухомості, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продукту, який не просто задовольнить всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалить місто, в якому ми його розташуємо.

Учасників проєкту об’єднує одне – ведення повністю прозорого і сучасного бізнесу в новому для нас регіоні. Таким чином ми підтримаємо нашу країну в тяжкі воєнні часи та в мирному майбутньому. 

В місті Ужгород, де ми плануємо будівництво нових метрів квадратних, сьогодні не вистачає нерухомості із-за кількості переселенців з інших регіонів. 

Для подальшої розробки проєкту і залучення нових інвесторів нам необхідні кошти на додаткові витрати, транспорт та маркетинг. Тому буду вдячний за будь яку допомогу для мого релокованного бізнесу. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Оксана Борисюк, Київ
ANTE CONSULTING GROUP – це консалтингова компанія у сфері надання бухгалтерських послуг малому й середньому бізнесу в Україні, ств...
Підтримати
Сергій Марченко, Васильків
ТОВ “АГРОТЕМАТИКА” займається вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Осн...
Підтримати
Олексій Пучков, Запоріжжя
Наше хлібопекарне виробництво «Урожай» працює з 1995 року у м.Запоріжжі. Це середнє за обсягом продукції підприємство, нині на ньо...
Підтримати
Євгеній Довгалюк, с. Червоне Зарічча
Привіт світ! Мене звати Євгеній Довгалюк. Я будую Центр вивчення і збереження природи, культури і архітектури «Озеро Супій». Цей п...
Підтримати