В‘ячеслав Лучко
Буча, Київська
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітаю!

Я – В‘ячеслав Лучко, власник крафтової будівельної компанії “USEBE”. Ми займаємося наданням повного спектру послуг у будівництві нерухомості у місті Ірпінь, Буча та Київській області.

Наразі втратили можливість надавати значну частину послуг, та зупинилися лише на будівництві у більш безпечному регіоні.

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення компанії USEBE, з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами релокованого бізнесу зі сфери будівництва нерухомості, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продукту, який не просто задовольнить всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалить місто, в якому ми його розташуємо.

Учасників проєкту об’єднує одне – ведення повністю прозорого і сучасного бізнесу в новому для нас регіоні. Таким чином ми підтримаємо нашу країну в тяжкі воєнні часи та в мирному майбутньому. 

В місті Ужгород, де ми плануємо будівництво нових метрів квадратних, сьогодні не вистачає нерухомості із-за кількості переселенців з інших регіонів. 

Для подальшої розробки проєкту і залучення нових інвесторів нам необхідні кошти на додаткові витрати, транспорт та маркетинг. Тому буду вдячний за будь яку допомогу для мого релокованного бізнесу. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Бімп, Київ
Привіт! Ми – засновки ІТ компанії, яка розробила MVP онлайн-сервісу “Bimp”, який в один клик показує реальний фінансов...
Підтримати
Сергій Єсипенко, Київ
Вітання! Ми – інтернет-магазин де-алкоголізованих напоїв з Європи OH-OH WINE. Ми вже понад 8 років боремось за своє існування шука...
Підтримати
Павло Клименко, Новомосковськ
Слава Україні!  Я – Павло. Моє хобі – різьба по дереву потроху стало моєю професією. Так і з’явилась компанія “Patron&...
Підтримати
Владислав Смичек, Київ
Я Влад – засновник дизайн агентства з 5 осіб “candybober“, яке робить айдентику, сайти та брендинг для малого та серед...
Підтримати