В‘ячеслав Лучко
Буча, Київська
Підтримати
Моя історія
сайт

Вітаю!

Я – В‘ячеслав Лучко, власник крафтової будівельної компанії “USEBE”. Ми займаємося наданням повного спектру послуг у будівництві нерухомості у місті Ірпінь, Буча та Київській області.

Наразі втратили можливість надавати значну частину послуг, та зупинилися лише на будівництві у більш безпечному регіоні.

Релокація будівельного бізнесу на Західну Україну призвела до повного удосконалення компанії USEBE, з частковим ребрендингом та новими проявами філософії. 

Ми заколабилися з новими партнерами релокованого бізнесу зі сфери будівництва нерухомості, при цьому залишивши вже існуючих, перевірених часом та ділом. Об‘єднавшись, ми почали розробку продукту, який не просто задовольнить всі потреби майбутніх жителів, а й вдосконалить місто, в якому ми його розташуємо.

Учасників проєкту об’єднує одне – ведення повністю прозорого і сучасного бізнесу в новому для нас регіоні. Таким чином ми підтримаємо нашу країну в тяжкі воєнні часи та в мирному майбутньому. 

В місті Ужгород, де ми плануємо будівництво нових метрів квадратних, сьогодні не вистачає нерухомості із-за кількості переселенців з інших регіонів. 

Для подальшої розробки проєкту і залучення нових інвесторів нам необхідні кошти на додаткові витрати, транспорт та маркетинг. Тому буду вдячний за будь яку допомогу для мого релокованного бізнесу. 

ПІДТРИМАЙТЕ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ
Тетяна Ювченко, Шостка
Привіт! Ми – жіночий фітнес-клуб “Ісіда Шостка”. Мета нашого клубу – зробити життя жінки більш якісним та яскравішим у...
Підтримати
Ксенія Ющенко, Київ
Привіт! Мене звати Ксенія Ющенко, я створила дитячий творчий табір «Час Індиго» та демократичну школу у місті Києві, також я є гол...
Підтримати
Олександр Золотенко, Костянтинівка
Вітання! Мене звати Олександр, я займаюсь стоматологічною практикою. І вже двічі стикався з агресією росії, через що вимушений був...
Підтримати
Роман Рябов, Харків
Вітання! Мене звати Рябов Роман, я — професійний оцінювач майна з 2002 року. До війни наша компанія ТОВ “Дельта-Консалтинг&#...
Підтримати